Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Livia Klausová se na dovolené opalovala s urostlým blonďákem! Ten ji doprovází už řadu let

Urostlý blonďák paní Livii provází už roky!
Zdroj: Nový čas/herminapress
+ Další 2 fotografie
Paní Livia, současná velvyslankyně pro Slovensko, si vyrazila na dovču v doprovodu statného muže. Společně se opalovali u Košarinského jezera a navíc to není poprvé, co byla s tímto mladíkem spatřena. Jedná se totiž o jejího bodyguarda, který ji doprovází na akcích již řadu let.

Bývalá první dáma Česka se bikin rozhodně nebojí a svou dovolenou si velmi hezky užívá, zatímco její manžel vzbudil ohlasy se svým nedávným outfitem. Navíc nebyla sama, kdo se válel na lehátku v plavkách!

Doprovod jí dělal urostlý blonďák, který ji doprovázel na dovolenou již například v roce 2011 do Chorvatska nebo v roce 2013 na filmový festival do Karlových Varů. Člena ochranky Romana M. si paní Livia prý velmi oblíbila, a tak s ní zůstal i po odchodu z Hradu.

Svalovci ji doprovázejí na dovolenou i na akce poměrně často a o ní je známo, že si své hlídače pěkně hýčká. Aby také ne, když s ní tráví ještě více času než manžel!

Související články

Další články