Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Lístek do Evropy je pro africké migranty ledvina, za kterou dostanou až 100 tisíc! Jako poděkování sex s prostitutkou!

Opravdu žalostný pohled.
+ Další 3 fotografie
S rostoucí migrací lidí z chudých států, převážně z Afriky, narůstá nelegální obchod s orgány. Pokud totiž nemají utečenci dostatek peněz, aby si zaplatili převoz, musí se uchýlit k opravdu bolestivému řešení, a to takovému, že prodají všechny své orgány, které mohou, aby přežili. Egyptské nemocnice před tímto zvěrstvem zavírají oči a lékaři dělají, že nic nevidí. Tohle je opravdu děsivé.

Jedinou nadějí pro zoufalé a hlavně chudé migranty z Afriky je prodej svých orgánů. Toho využívají egyptští překupníci s orgány, kteří hojně obchodují se vším, co si afričtí chudáci nechají vyoperovat.

Když se chtějí migranti z chudých zemí dostat do Evropy, je třeba zaplatit tučnou částku. Na to oni bohužel nemají. A tak se začíná ve velké míře rozmáhat obchod s orgány. Afričtí migranti jsou zoufalí a za příslibem tučné částky a různých nekalých odměn nakonec povolí a k operaci svolí.

Překupníci se většinou sejdou s chudými lidmi na nějakém veřejném místě, kde se je snaží přesvědčit. Jako odměnu slibují sex s prostitutkou před nebo po zákroku.

„Kuplíři je běžně lákají na sex a používají ho jako páku na migranty, když s nimi smlouvají o ceně,“ informoval portál Blesk.cz.

K nelegálním operacím dochází v nemocnicích, kde před těmito zákroky egyptští doktoři zavírají oči a dělají, že nic nevidí. Lékaři se k tomu nechtějí nijak vyjadřovat, prostě si vezmou peníze a jdou dál. Neexistuje totiž zákon, který by jim nařizoval, že pokud mají podezření na tuto nelegální činnost, měli by informovat příslušné orgány.

„Lékaři prostě nechtějí nic vědět, jednoduše si vezmou peníze a na nic se neptají,“ říká překupník.

Mohlo by vás zajímat

Další články