Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Liška už není na depky z rozvodu sám: Nechal se načapat při žhavé noci se seriálovou kolegyní!

Liška se zřejmě rozhodl, že prověří seriálovou kolegyni, a pozval si ji
na ústní zkoušku k sobě domů.
Zdroj: profimedia.cz

Svérázný samorost Pavel Liška (42) už není na deprese z rozvodu s Kristýnou Liška Bokovou (bože, snad si to idiotské jméno nenechala) sám.

Po románku s neznámou brunetou, převoznicí, se podle týdeníku Spy, který konečně taky něco vypátral, spustil s kolegyní z divadla a hlavně připravovaného seriálu České televize Marta a Věra, herečkou Bárou Polákovou (30), se kterou buď po nocích v bytě na Praze 8 zkouší divadlo, nebo tam spolu to, no, kopulují.

Podle aktuálního čísla bulvárního týdeníku to vypadá spíše na to druhé a Liška se za svůj vztah zjevně stydí, protože i před taxikářem měl dělat, že on jde domů, zatímco domnělá milenka taky, ale jiným směrem.

Herec je známý zásadními antipatiemi k bulváru, který mu asi teď bude věnovat trochu pozornosti. Jak jinak, když zjevně sbalil jednu z nejcharisma­tičtějších hereček současnosti.

Pavle, gratulujeme, doufáme, že je šikovná nejen na place, a hlavně žádné depky a chlast, ať ti neuteče jako ta poslední.

Související články

Další články