Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Lisa Niemi má 64: Dodnes se brání nařčením, že bila umírajícího Patricka Swayzeho

Lisa Niemi má 64: Dodnes se brání nařčením, že bila umírajícího Patricka Swayzeho
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Lisa Niemi, vdova po herci Patricku Swayzem (†57), oslavila 64. narozeniny. Léta po smrti manžela pro ni nejsou jednoduchá. Ačkoliv je znovu šťastně vdaná, stále čelí obviněním, že ženami milovaného herce a tanečníka mlátila v době, kdy umíral na rakovinu slinivky.

Lisa Niemi oslavila své 64. narozeniny. Ty pro ni, ačkoliv je nyní šťastně vdaná, nebyly nikterak veselé. Už jedenáct let si totiž stýská po svém zesnulém manželovi. Patrick Swayze byl miláčkem žen, ale především Lisinou životní láskou. O to těžší je pro ni čelit obviněním z toho, že ho týrala.

Psal se rok 2009, když Swayze prohrál boj se zákeřnou rakovinou slinivky. Lisa Niemi byla už na sklonku jeho života obviňována z toho, že svého muže týrá a mlátí ho, zatímco on je tak slabý, že se nemůže ani bránit. Tanečnice tyto spekulace dodnes vyvrací.

Zvěsti o tom, že Niemi umírající hvězdu Hříšného tance bije, roznesl zdroj blízký rodině. Ten americká média obeslal se zprávou, že Patrick je bezmocný a Lisa ho týrala celý život a s nemocí mlácení vygradovalo. A spousta lidí si myslí, že na tomto šprochu je pravdy trochu.

Zbytečná slova

Lisa Niemi už dlouho slovy neplýtvá a rozhodla se, že s pomluvami bude bojovat pouze jednou jedinou větou. Když je nyní na údajné týrání dotázána, vždy zkrátka jen řekne, že svého zesnulého manžela rozhodně nemlátila a netrýznila ho ani psychicky.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy