Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lisa Kudrow slaví 57. narozeniny: Phoebe z Přátel se za vrásky nestydí a plastiky odmítá

Lisa Kudrow slaví 57. narozeniny: Phoebe z Přátel se za vrásky nestydí a plastiky odmítá
Zdroj: archiv Lisy Kudrow
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Lisa Kudrow, nejvíce známá jako Phoebe Buffay z oblíbeného seriál Přátelé, slaví 57. narozeniny. Něco jako opožděný dárek pro ni letos bude televizní setkání se všemi kolegy, s nimiž se na obrazovkách naposledy objevila před 16 lety. Na rozdíl od svých kolegyní Jennifer Aniston (51) a Courteney Cox (56) se před kameru postaví bez jakýchkoliv vylepšení. Zásadně totiž odmítá i ty nejmenší estetické zákroky.

Lisa Kudrow se narodila 30. července 1963 v Kalifornii. Její otec se živil jako lékař a matka byla zaměstnaná v cestovní kanceláři. Oba rodiče si přáli, aby se Lisa stala lékařkou, a dokonce i ona sama si myslela, že toto povolání pro ni bude to pravé. Už na základní škole se ale zajímala i o herectví.

Když Lisa dokončila střední školu, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku, kde studovala obor biologie. Věřila, že společně se svým otcem bude zastávat významnou pozici během lékařského výzkumu v Los Angeles. Osud ji ale odvál jiným směrem.

Bylo úplnou náhodou, že se mohla Kudrow setkat s dobrým přítelem svého bratra Jonem Lovitzem. Ten byl v té době už poměrně známým komediantem a umožnil jí účinkovat v show Saturday Night Live. Hraní si zamilovala a s dalšími přicházejícími příležitostmi v oblasti komedie na možnost stát se lékařkou zanevřela.

Přátelé

Psal se rok 1993, když v té době jen málo známá Lisa získala roli Phoebe Buffay v seriálu Přátelé. Už po první sérii se ze všech účinkujících staly hvězdy a jejich sláva jen a jen kvetla. Sitcom se dostal do mnoha zemí světa a nyní není už téměř nikdo, kdo by jeho hrdiny neznal.

Postava Phoebe, která měla po téměř celou dobu seriálu velkou smůlu v lásce, se nakonec dočkala happyendu a manželství. Lisu Kudrow sice mrzelo, že Přátelé v roce 2004 po dlouhých 10 letech vysílání končí, přiznala ale tehdy, že důstojnější zakončení si zřejmě nikdo přát nemohl.

Proměna Lisy Kudrow

Zatímco Courteney Cox se stárnutí děsila a podstoupila řadu estetických zákroků a Jennifer Aniston (51) se čas od času nechá jen mírně vylepšit tak, aby stále vypadala přirozeně, Lisa Kudrow jakékoliv zákroky odmítá včetně těch nejmenších.

Na nových fotkách všech tří žen z Přátel je jasně vidět, že tou nejpřirozenější cestou se vydala právě Lisa. Ta nejenže se za své vlastní vrásky nestydí, ale na sociálních sítích vyzývá i další slavné ženy k tomu, aby se nebály je ukázat. Podívejte se do galerie na to, jakou proměnou prošla.

Související články

Další články