Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Linkin Park sdíleli nové video na svém Twitteru jen před několika hodinami. Fanoušci nechápou proč, když je frontman od včerejšího rána mrtvý!

+ Dalších 24 fotografií
Tragická zpráva zasáhla nespočet fanoušků a celebrit. Zpěvák rockové kapely Linkin Park Chester Bennington už bohužel není mezi námi. Svůj život ukončil ve věku 41 let. Rozhodl se oběsit na narozeniny svého nejlepšího kamaráda, který to samé udělal jen o několik dnů dříve. Jenže něco tu tak trochu nehraje.

Chester Bennington, frontman skupiny Linkin Park, ukončil svůj život 20. července v ranních hodinách. Tato zpráva zasáhla jak rodinu, tak miliony fanoušků po celém světě. Svůj život ukončil ve své rezidenci ve věku 41 let a zanechal po sobě 6 dětí.

Spousta fanoušků ale nechápe, proč se jen několik hodin po zpěvákově smrti objevilo video k písní „Talking to myself“ na oficiálních stránkách kapely. Poté byl videoklip uveřejněn na Twitteru a Facebooku a lidé podezřívají kapelu z marketingové­ho tahu.

Tahle píseň má opět velmi depresivní text, kde zpěvák popisuje samotu a ztrátu někoho blízkého. Také se tam zpívá o tom, že je naprosto jedno, jestli mluví tiše nebo křičí, stejně ho nikdo neposlouchá. Dále jen přiznává, že v životě udělal chyby a je si toho vědom.

Uveřejnění videoklipu bylo pravděpodobně naplánováno marketingovými specialisty Linkin Park ještě před tím, než oficiálně vyšla najevo jeho smrt. Bohužel jejich načasování nebylo příliš šťastné a skupina nyní ještě čelí podezření, že na zpěvákově smrti chce vydělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články