Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lingvista Čapoun, absence Savarové s bičíkem a další 3 věci, které diváky iritují na Studiu MS v Brazílii

Čapoun a Vízek, dvojice, kvůli které jsou diváci ochotni ztlumit televizi.
Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

MS v Brazílii je v plném proudu a Česká televize dělá vše pro to, aby se sportovní divák bavil a měl dokonalý servis. I tak fanoušky pár věcí doslova s**e! Které to jsou?

1. Fenomén lingvistiky Čapoun

Moderátora Pavla Čapka nemá (krom Ivana Horníka) nikdo rád a v průběhu podobných akcí je na sociálních sítích doslova lynčován. Právem. Fanouškům vadí jeho idiotské a zbytečné slovní hrátky. Zatímco v jiné zemi by byl Čapek dávno ukamenován, i v průběhu brazilského šampionátu posloucháme, že někdo „přichází konat“, „poškádlil brankáře“, „vykouzlil roh“, je jako „otravná vosa“, „utnul něco v zárodku“, „přitopil pod kotlem“, je „jazýčkem na vahách“ a prototypem obětavosti. Útěchou není divákům ani to, že Čapoun komentuje z Prahy, zatímco Míra Bosák je v Brazílii. Podle nich by měl být Míra Bosák ideálně přímo na place a Čapoun deset metrů pod zemí, ale bohužel.

2. Mongoloid Vízek ve studiu

Láďa Vízek je super chlap, je s ním sranda, je to legenda Dukly, ale také je to víceméně blb, který je na tom mentálně asi jako primitivní, senilní obratlovec po zásahu elektrickým proudem a který by neměl žádná moudra vypouštět ani ve sklepě Kozlovny, natož v televizi. Jenomže Láďa si rád přivydělá a má neustále čas, a tak dokud tohoto fotbalového „experta“ někdo z fanoušků neodstřelí před Kafkami dvaadvacítkou s tlumičem, bude se vyjadřovat dál.

3. Kulisy jako z kabaretu

Výtvarníka, který se postaral o studio MS, by měli podle fanoušků i novinářů vyvést ven před budovu, poslední cigáro a bez milosti hodit krokodýlům. Snaha o brazilskou sambu a pestrost v jednom dopadla tak, že má divák problém rozpoznat, zda bude v televizi Csaplár, nebo stejně chytrý Muf.

4. Bez Baryho a šlapek je to nuda

Obrovské minus představuje absence českého nároďáku na akci. Čert vem hru, to by byla očekávaná ostuda. Příčetný fanda ví, že Češi nemají na podobném turnaji co soutěžit, ale bez reprezentačních následovníků Ujfiho a Baryho v místních uličkách plných kurev a chlastu to prostě nemůže být nikdy ono a bulvár se nudí, stejně jako my v obýváku u Čapouna s Csaplárem…

5. Není tam Savarová!!!

Zatímco na komerční Nově chce divák s každou moderátorkou souložit (Borhyová (36), Czadernová, Smetana (26), Svoboda atd.), na ČT se ve Studiu MS nic takového neděje!!! Kdo by chtěl souložit s Karochem, Vízkem nebo Günterem Bittengelem?

Související články

Další články