Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lindsey Vonn vytrestaly volné šaty: Vítr dal nahlédnout až do jejího rozkroku!

Takhle moc k vidění určitě být nemělo.
Zdroj: Twitter.com
+ Dalších 5 fotografií
Takhle to někdy dopadá, když si dámy vezmou volné šaty. Může totiž zafoukat větříček a pak se ukáže více, než by bylo zdrávo. Až příliš nám tentokrát ukázala sexy lyžařka Lindsey Vonn. Větříček nám ukázal, jak se stará o svůj rozkrok!

Američanka Lindsey Vonn je nyní sama a ráda se na sociálních sítích předvádí. Vábí své nápadníky, ovšem takhle moc ukázat určitě nechtěla. Jednatřicetiletá sportovní celebrita totiž podcenila své oblečení a na to tvrdě doplatila!

Když během akce Los Angeles Dodgers Foundation Blue Diamond Gala předstoupila před fotografy, tak zafoukal větříček a trochu zalaškoval s jejími šaty. Nakonec se ukázalo, jak moc dbá na depilaci v oblasti rozkroku.

Vše ale nakonec skončilo spíše humornou scénkou. Snímek sice za pár hodin obletěl celý svět, ale to extravagantní lyžařce příliš nevadilo. Uvidíme, kdo bude jejím novým přítelem. Naposledy randila s milionářským Tigerem Woodsem, ale společně jim to nevyšlo. Je jasné, že potenciální nápadník by měl také mít pořádně tučné konto!

Související články

Další články