Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lindsay šokovala po kvalifikaci na olympiádu: Byla již v osmnáctém týdnu těhotenství

Lindsay chtěla světu ukázat, co ženy dokážou.
Zdroj: Lindsey Flachová
příběh

Sedmibojařka Lindsay Flach (31) překvapila celý sportovní svět, když přiznala, že se olympijské kvalifikace účastnila v osmnáctém týdnu těhotenství. Na olympiádu to sice nestačilo, ale svým výkonem a zejména pozdějším přiznáním naprosto ohromila. 

"Třetí olympijská kvalifikace. Tahle byla trochu jiná. Každý příběh má svůj konec, ale v životě je každý konec novým začátkem. Tajemství již není tajemstvím," uvedla Lindsay Flach na svých sociálních sítích po kvalifikaci, na které skončila patnáctá z osmnácti účastnic, i přes "nezdar" se však stala naprostou vítězkou. Později se přiznala, že se závodu účastnila těhotná, což bylo i pro bystré oči již patrné.

Chtěla jsem dokázat, čeho jsou ženy schopné

"Bylo to psychicky náročné, protože jsem věděla, že už nebudu schopna závodit na stejné úrovni jako před osmnácti týdny. Ale chtěla jsem dokázat, čeho jsou ženy schopné," popsala důvody své účasti pro Yahoo Sports.

"Mé těhotenství bylo zpočátku těžké. Prvních dvanáct týdnů jsem zle zvracela, což ovlivnilo můj trénink. Kdyby byla kvalifikace před pár týdny, tak nevím, zda bych se zúčastnila, ale postupně jsem se začala cítit lépe a měla jsem pár velmi dobrých tréninků," dodala budoucí maminka Lindsay, která nyní pověsí závodění na nějakou dobu na hřebík.

O možnost zazávodit si v sedmibojařském týmu na letních olympijských hrách bojovala Lindsay již dvakrát, a to na hry v Londýně 2012 i v Riu 2016, ani jednou ale kvalifikaci nezískala. Jejím nejlepším výsledkem tak zatím zůstává druhé místo na mistrovství Spojených států amerických z roku 2018.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy