Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan zveřejnila fotku plnou otazníků: Lidé se ptají, kam zmizela ta živelná kráska

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
smutná proměna
Lindsay Lohan (33) dostala herecký talent od boha. Na televizních obrazovkách se ukazovala už od svých tří let a všichni ji předurčovali velkou kariéru. Zahrála si ve spoustě filmu pro puberťáky a stala se láskou milionů chlapců. Bohužel neunesla stoupající slávu a spadla na dno. Před pár dny na sociálních sítích zveřejnila snímek, na kterém rozhodně nevypadá ve své kůži.

Diváci mohli poprvé pořádně zaregistrovat Lindsay Lohan ve filmu Past na rodiče, kde zahrála dvojroli a díky ní okamžitě začala jít z role do role. Mezi nejznámější filmy pro puberťáky, ve kterých hrála, patří Protivný sprostý holky nebo Mezi námi děvčaty.

Od té doby začala jít její hvězdná kariéra strmě nahoru. Herečka ale nedokázala odolat nástrahám Hollywoodu a všudypřítomným drogám a alkoholu. Kvůli svým excesům skončila několikrát u soudu a prošla sérií odvykacích kúr.

Režiséři a filmaři začali dávat od nadějné herečky ruce pryč a Lindsay se objevovala pouze v béčkových filmech, až se nakonec rozhodla, že si dá na chvíli pauzu. Velký comeback ohlásila v roce 2009, ale už v roce 2012 propadla opět alkoholu a drogám.

Samotná herečka přiznává, že si za svoji kariéru prošla temným obdobím, ale údajně je od roku 2013 čistá. Vzhledem k tomu, že se poměrně dost zklidnila, tak bychom tomu i věřili, ale šrámy na jejím vzhledu jsou nepřehlédnutelné.

Před časem na sociálních sítích zveřejnila podivný snímek, na kterém si není prakticky podobná a vypadá hodně sešle, jako by to snad nebyla ani ona. Na druhou stranu se není čemu divit, bujarý život, který Lindsay vede, se musel po letech někde projevit.

Související články

Další články