Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan v jedné ze svých nejslavnějších rolí a dnes: Opuchlá tvář zničená alkoholem a drogami

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
14 let rozdíl
Lindsay Lohan (32) ještě před čtrnácti lety platila za jednu z nejobsazovanějších hereček. V té době snad nebyla komedie, ve které by si tahle zrzavá kočka nezahrála. V roce 2005 natočila legendární komedii Můj auťák Brouk a režiséři jí slibovali zářivou hereckou budoucnost. Všechno ale nakonec dopadlo trochu jinak....

Lindsay Lohan kolem roku 2000 zářila ve spoustě komedií pro mladé. Před kamerou se objevila už jako malá a všem učarovala svým krásným úsměvem, roztomilými pihami a zrzavou hřívou.

Režiséři ji milovali a pravidelně se umisťovala na prvních pozicích v žebříčku nejnovějších hereckých talentů. Lindsay Lohan začaly milovat miliony lidí po celém světě. V roce 2005 si zahrála v komedii Můj auťák Brouk a vypadala tam skvostně.

I jako puberťačka byla zatraceně sexy. Jenomže rychle nabytá sláva si vyžádala svoji daň. Herečka to začala přehánět s alkoholem a drogami a nejednou stanula před soudem. Po skandálech začalo rolí rapidně ubývat a Lindsay se začala zařazovat mezi ty herečky, které absolutně nezvládly svoji slávu.

V dnešní době se snaží hrát, jak může, ale o žádném trháku nemůže být řeč. Navíc ji fotografové nedávno nachytali v New Yorku, jak si vykračuje po ulici v ne zrovna nejlepší formě. Vypadá to, že herečka má pořádně oteklý celý obličej a pár kilo navíc.

Co za tím stojí? Alkohol? Prášky? Nebo jenom hodně papá?

Související články

Další články