Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan ukázala na dovolené neforemnou postavu a povislý zadek: Kdysi talentovanou herečku zničily drogy a alkohol

Lindsay Lohan nedopadla zrovna nejlépe!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Plastiková Lindsay Lohan oblékla přiléhavé mentolové plavky, které odhalily všechny nedokonalosti hereččiny postavy. Kde jsou ty časy, kdy Lindsay zářila nejenom svým talentem, ale i krásou. Bývala to velmi nádherná a talentovaná herečka. Bohužel problémy s alkoholem a drogami jí vzaly všechnu krásu.

Lindsay Lohan bývala dětská hvězda, které všichni předpovídali hvězdou kariéru, protože její herecký talent byl doslova nepřehlédnutelný. Jenomže jakmile začala nabývat na slávě a získávala za své role ohromné sumy, tak se podle toho také začal odvíjet její život.

Herečka byla obsazována do rolí od svých dětských let a všichni víme, jak to s mladými hvězdičkami vesměs dopadá. Netrvalo dlouho a Lindsay Lohan propadla drogám, alkoholu a dokonce i kradla. Samozřejmě, že nejvíce na její eskapády doplatila její herecká kariéra.

Z nadané a nádherné herečky se začala pomalu stávat naprostá troska. Momentálně se snaží dostat zpět na výsluní, ale to by musela ještě víc přidat. Nedávno se ukázala na dovolené, kde se předvedla v upnutých mentolových plavkách, které si ovšem vzhledem ke své postavě příliš dovolit nemůže.

Přiléhavé plavky totiž odhalily její nedokonalosti. Povislý zadek, větší bříško a špíčky. Takhle nyní vypadá jedna z kdysi nejžhavějších hereček Hollywoodu. Smutný to pohled.

Související články

Další články