Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lindsay Lohan slaví narozeniny bez drog a alkoholu: Průšvihářka se zbavila svých démonů

Lindsay Lohan slaví narozeniny bez drog a alkoholu: Průšvihářka se zbavila svých démonů
Zdroj: archiv Lindsay Lohan
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Herečka a známá průšvihářka Lindsay Lohan slaví 34. narozeniny. Dětská hvězdička, která se postupem času stala jednou z největších skandalistek v Hollywoodu, za sebou má zkušenosti se spoustou drog a za svůj život vypila obrovské množství alkoholu. Nyní to ale vypadá, že se konečně dává definitivně dohromady.

Lindsay Lohan se narodila 2. července 1986. V showbyznysu začala jako dětská modelka v nejrůznějších časopisech a televizních spotech. Když jí bylo 10, přišla první nabídka na televizní roli, a to v telenovele Another World. Tam se natolik osvědčila, že jen o pouhý rok později jí byla nabídnuta dvojrole ve filmu Past na rodiče V oblíbené rodinné komedii hrála dvojčata a díky svému talentu se okamžitě stala hvězdou.

Nabídky na role se posléze Lindsay jen hrnuly. Zahrála si ve známých filmech, jakými jsou například Mezi námi děvčaty a Protivný sprostý holky. Svou kariéru rozjela ještě víc ve chvíli, kdy v roce 2004 vydala své debutové album Speak. Tehdy byla vzorem mnoha náctiletých slečen po celém světě.

Zájem o Lindsay mezi lidmi stále stoupal a ona narůstající slávu a pocit, že nemá soukromí, snášela jen těžko. Její fanoušci i odpůrci neustále řešili to, jak se obléká, kam se chodí bavit a navíc propírali i rozvod jejích rodičů. To byl první impulz k tomu, aby herečka začala své neštěstí řešit drogami a alkoholem.

Závislosti Lindsay Lohan

Nejhorším bodem kariéry byla pro Lindsay nominace na cenu Zlatá malina, která je oceněním těm nejhorším filmům a hercům za výkony z uplynulého roku. Lohan podlehla iluzi, že ve své kariéře selhala, kvůli čemuž začala drogám a alkoholu holdovat ještě víc. V té době se na ní také začaly projevovat první velké známky jejích závislostí.

Krásná herečka, kterou drogy v kombinaci s alkoholem zdecimovaly, následně podstoupila sérii odvykacích kúr. Pauzu od své kariéry si udělala nejen v zájmu svého zdraví, ale i kvůli problémům se zákonem. Na plátna se vrátila v roce 2009 a ve své herecké kariéře pokračovala až do roku 2012, kdy opět propadla drogám a alkoholu.

Spořádaný život

Ačkoliv bude Lindsay Lohan už navždy ve škatulce dětských hvězd, na kterých se sláva negativně podepsala, nyní žije spořádaným životem. Alkoholu i drog se vzdala a své 34. narozeniny slaví s čistým štítem. O tom, jak musela sama sebe znovu poznat a hodit minulost za hlavu, dokonce nazpívala píseň Back To Me. Zda se jí podaří kdysi zářnou kariéru znovu rozjet, je otázkou, to nejdůležitější už ale zvládla tím, že se zbavila svých démonů.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy