Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan slaví 33. narozeniny: Proměna z dětské hvězdy v drogami zničenou krásku

+ Dalších 23 fotografií
výročí
Někdejší dětská hvězda Lindsay Lohan slaví své 33. narozeniny. Mohla to být právě velká sláva v útlém věku, co zrzavou krásku dohnalo k užívání drog a pití přemíry alkoholu. Kvůli svým excesům skončila několikrát u soudu a prošla sérií odvykacích kúr. Nyní vlastní hotel v Řecku a ačkoliv to vypadá, že svým démonům definitivně unikla, zanechali na ní nepěkné stopy.

Lindsay Lohan v showbyznysu začala jako dětská modelka v nejrůznějších časopisech a televizních spotech. Když jí bylo 10, přišla první nabídka na televizní roli, a to v telenovele Another World. Tam se natolik osvědčila, že jen o pouhý rok později jí byla nabídnuta dvojrole ve filmu Past na rodiče, ve kterém hrála dvojčata a který z ní udělal velkou hvězdu.

Nabídky na role se posléze Lindsay jen hrnuly. Zahrála si ve známých filmech, jakými jsou například Mezi námi děvčaty a Protivný sprostý holky. Svou kariéru rozjela ještě víc ve chvíli, kdy v roce 2004 vydala své debutové album Speak. Tehdy byla vzorem mnoha náctiletých slečen po celém světě.

Byl to právě film Protivný sprostý holky, který tehdy přiměl novináře, aby se na život mladičké Lindsay zaměřili. Nezajímali se však jen o její kariéru, ale i o její soukromý život. Sledovali ji do klubů, kam se chodila bavit, a propírali rozvod jejích rodičů. To byl první impulz k tomu, aby herečka začala své neštěstí řešit drogami a alkoholem.

Psal se květen roku 2006, kdy měl premiéru film Jen trochu štěstí, ve kterém měla Lindsay hlavní roli a na který se navalila spousta negativní kritiky. Herečka se dočkala své první nominace na cenu Zlatá malina, která ji naprosto zdrtila. Podlehla iluzi, že ve své kariéře selhala, kvůli čemuž začala drogám a alkoholu holdovat ještě víc. V té době se na ní také začaly projevovat první velké známky jejích závislostí.

Krásná herečka, kterou drogy v kombinaci s alkoholem zdecimovaly, následně podstoupila sérii odvykacích kúr. Pauzu od své kariéry si udělala nejen v zájmu svého zdraví, ale i kvůli problémům se zákonem. Na plátna se vrátila v roce 2009 a ve své herecké kariéře pokračovala až do roku 2012, kdy opět propadla drogám a alkoholu.

V první polovině roku 2013 strávila Lindsay Lohan 3 měsíce v odvykacím centru. Od té doby je údajně čistá, čemuž nasvědčuje i fakt, že se velmi zklidnila. Ve filmech už sice moc nehraje, vlastní ale hotelový resort v Řecku, ze kterého vysílala nějaký čas vlastní pořad. Podle informací amerického bulváru by měl být nyní tento hotel na prodej, dle příspěvků na sociálních sítích herečky to ale vypadá, že se k jeho opuštění nechystá.

Mohlo by vás zajímat

Další články