Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan nebude bez drog ani v léčebně! Preparát, co bude polykat, potlačuje chuť k jídlu a způsobuje poškození mozku!

Lindsay Lohan si zřejmě bude dát užívat drogy.
Zdroj: Profimedia.cz, facebook.com

Herečka Lindsay Lohan (26) po dramatickém útěku z prvního léčebného zařízení, kam měla nastoupit, konečně započala svou 90denní léčbu v zařízení Betty Ford. Tam jí ale podle serveru TMZ.com mají podávat lék s názvem Adderall, který má velmi závažné vedlejší účinky.

Důvodem pro léčbu tímto přípravkem je prý porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou, která byla Lindsay diagnostikována. Adderall je amfetamin a psychostimulant, který zvyšuje bdění a aktivitu i tvorbu dopaminu, neuropřenašeče s velkým významem pro chování, a právě proto, i přestože člověka bez této poruchy naopak povzbuzuje, se používá ke zmírnění hyperaktivity. Často bývá ale zneužíván slavnými osobnostmi k úbytku hmotnosti nebo se jím studenti brání únavě při učení.

Poslední měsíc se herečka snažila být čistá a těžko říct, jestli by do jejího těla, které má sklony k závislostem, měla přijít takováto droga. "Lékaři v centru Betty Ford budou měsíc zkoušet, jak bude Lindsay na léčbu reagovat," řekl informátor TMZ.com.

Za to, že Lohan nenastoupila léčbu do kalifornského zařízení Morningside v Newportu, jí hrozilo vězení. Naštěstí se její nové advokátce Shawn Holley podařilo přesvědčit soud, aby herečku do vězení neposílal. Žalobci namítali, že klinika Betty Ford nabízí jen 30denní léčbu, kterou by tak Lohan musela absolvovat třikrát, aby dostála nařízeným devadesáti dnům.

Otázkou zůstává, jestli bude konečně mladá rebelka sekat latinu a neudělá zas nějaký průšvih.

Související články

Další články