Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lindsay, dobré časy už máš za sebou! Teď jen strašíš lidi a ztrapňuješ se

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Když je váš život jedna velká pařba prolitá litry alkoholu a nosem se vám už protáhlo tolik koksu, že by to stačilo na zasněžení českých sjezdovek, musí se to časem někde na těle projevit. Herečka Lindsay Lohan (28) by mohla vyprávět.

Paparazzi ji zastihli na cestě z večeře v jedné z londýnských restaurací, zděsili se jejího oteklého obličeje, který vypadal, jako by si do něj Lindsay nechala napíchat ampuli botoxu a doktorovi to trochu ujelo. S tím už musí ale herečka počítat

Po sérií odvykacích kúr kvůli závislosti na alkoholu, drogách a problémům se zákonem se Lindsay k herectví vrátila v roce 2009 po dvouleté pauze. Jenže hned zase v roce 2013 mezi květnem a červencem strávila 90 dní v odvykacím centru. A komu není rady, tomu není pomoci

Jestli je herečka dnes čistá, je těžko říct, každopádně vůbec nevypadá dobře. Lepší varianta by byla, kdyby se jednalo o pozůstatky z divokého života, ta horší, že v tom zase lítá.

Už se nedivíme, že se Lindsay umístila na seznamu nejméně atraktivních žen světa roku 2014. Je to obrovská škoda, ale zničila se holka sama.

Takže děti, neberte drogy!

Související články

Další články