Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Linda Vojtová porodila krásného chlapečka, svého muže si ještě stihla vzít online

Linda Vojtová porodila krásného chlapečka, svého muže si ještě stihla vzít online
Zdroj: Se souhlasem Lindy Vojtové
Předchozí Další
Porod

Topmodelka Linda Vojtová (35) porodila svému manželovi Joshuovi Sasonovi zdravého chlapečka, který dostal netradiční jméno River Sason. Pár si řekl své ano online, protože si oba partneři moc přáli, aby se miminko narodilo do manželského svazku.

Linda Vojtová porodila, chlapeček dostal jméno River

"River Sason se narodil 4. června. Budu tě milovat až do konce věků, můj malý chlapečku," podělila se o tu nejradostnější novinu devet dní po porodu kráska Linda Vojtová. Ta zároveň poděkovala svému manželovi Joshuovi Sasonovi i celému týmu doktorů a odborníků, kteří se na přivedení miminka na světpodíleli.

Linda se za Joshuu provdala ještě před porodem, celý obřad ale proběhl kvůli koronavitu online prostřednictvím Zoom callu. Joshua půvabnou blondýnku požádal o roku ani ne po roce vztahu.

Sňatek se pár rozhodl raději neodkládat, rotože si přáli, aby se jim miminko narodilo už jako manželům.

Linda se konečně dočkala a přivedla na svět své první miminko. Gratulace od kolegyň z modelingu na sebe nenechaly dlouho čekat. Své gratulace vyjádřily Pavlína Pořízková, Tereza Maxová, Simona Krainová, Alena Šeredová, Pavlína Němcová a třeba i Helena Houdová, která pod příspěvěk napsala: "Vítej andílku. Vítej nová maminko."

Kdo je Linda Vojtová

Linda Vojtová je topmodelka. Narodila se 22. června 1985 v Praze. Pro její podobu s topmodelkou Gisele Bündchen se jí přezdívalo Baby Gisele. Jejím dědečkem byl hudební skladatel Vadim Petrov (†88). Za manžela si vzala Američana Joshuu Sasona, výkonného filmového producenta, finančníka a generálního ředitele a zakladatele investičční společnosti Magna, se kterým aktuálně žije v New Yorku.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy