Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Linda Finková vrací úder Ornelle Koktové: Místo prsou vytahaný chlupatý knedlíky!

Holky se do sebe zostra pustily.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Slovní válka mezi Lindou Finkovou (49) a Ornellou Koktovou (24) rozhodně není u konce! Finková se Ornelle o víkendu na Facebooku vysmála, že nerozumí módě. Ornella kontrovala a uvedla, že Finková se mstí mladším ženám. Jenže tím spor neskončil. Linda zahájila útok na Ornellina ňadra...

Ornella se zapojila do kampaně Stop módní izolaci a nechala se nafotit v centru Prahy, jak se plaví na labuti. A také se vyjádřila o současné módě. A to asi neměla dělat… Část veřejnosti totiž začala Ornellu kritizovat. "Karl Lagerfeld se bude hodně divit, až si přečte názor Ornelly Koktové na novou kolekci Chanel,“ zněl jeden z komentářů. Do toho se vložila Finková. „Bude mu to fuk,“ napsala Finková do komentáře. O víkendu se všichni pobavili na účet mladé Koktové.

Ornella si ale nenechala nic líbit a na dálku Lindě vzkázala, že je asi zhrzená, a to kvůli tomu, že od ní odešel manžel Richard Genzer za mladší… Linda se pro eXtra.cz vyjádřila a vypadá to, že zaútočila na její přednosti. „Nějak mi uniká, kde jsem Koktovou urazila. Ale moc jí děkuju za píárko. S holkama, se kterýma jsem v rádiu dělala, máme talk show Trojhlavá saň a říkáme si ‚Stará, tlustá a blbá‘, takže Ameriku o tom, že jsem stará, Koktová opravdu neobjevila. Budeme mít v lednu vystoupení na Dobešce v Praze a mohu jí tedy nabídnout, že ji pozveme jako hosta. Zařídím kvůli ní téma ‚Místo prsou mám vytahaný chlupatý knedlíky‘,“ řekla směrem k Ornelle a jejím ňadrům Finková.

Vypadá to, že obě dámy se rády moc mít nebudou. Ale kdo ví, třeba se Ornella na Dobešku dostaví a vše si děvčata vyříkají v talk show.

Související články

Další články