Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Linda Finková si před rozvodem rýpla do kolegyň: Hodně jich vypadá jako Mickey Mouse

+ Další 4 fotografie

Ani po deseti letech od rozchodu se zpěvačka Linda Finková (54) a bývalý tanečník Richard Genzer (55) nerozvedli. Muzikálová herečka s hlasem jako zvon se kdysi nechala slyšet, že až bude oficiálně svobodná, nechá si udělat plastiku víček. Nyní v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, jak se věci mají a jestli plánuje i jiné zákroky plastického chirurga.

Rozvod je za dveřmi

Česká zpěvačka Linda Finková, kterou řada diváků zná z oblíbené pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, se bude rozvádět. I když se svým stále ještě manželem, bývalým tanečníkem a členem oblíbeného improvizačního pořadu Partička, Richardem Genzerem, netvoří pár již deset let, jsou stále ještě manželé.

"Zatím čekáme, až dostaneme nějaký termín, hezky tam spolu půjdeme, oslavíme to a hurá dál," řekla s úsměvem Finková na akci Nadačního fondu Time for help. Známá muzikálová hvězda v minulosti uvedla, že si po rozvodu nechá udělat plastiku víček, změnily se její plány teď, když je rozvodové stání téměř na spadnutí?

Rýpla si do kolegyň

"To je kravina, vůbec to nesouvisí s tím, že až se rozvedu. Já jsem jenom řekla, že už je mi dost let na to, abych přemýšlela, že si nechám udělat něco takového," uvedla vše na pravou míru Linda. "Nemám žádné plastiky ani nemám nic vyplňovaného, to bych vypadala jako Mickey Mouse, jako vypadá hodně mých kolegyň, ale to neřeším," rýpla si do mnohých hereček a zpěvaček Finková.

Operaci víček prý plánuje dlouhodobě, ale časově jí to pořád nevychází. "Každý den mám něco, takže nemůžu jít na žádný víčka. Já se zatím starám o to, abych na to vydělala," poznamenala v rozhovoru pro eXtra.cz s úsměvem.

To, že spolu mají Linda a Richard skvělý vztah, netvrdí jen ona sama, ale i její bývalý partner, otec jejích dětí Viktorie a Matyáše. "Máme za sebou dvě jednání a teď řešíme nějaký společný den, kdy máme volno, abychom si u toho soudu udělali selfíčka a tak," prozradil pro eXtra.cz Richard, který má se svou "exmanželkou" velmi specifický vztah. "My jsme takový pár, který se rozvádí a je v pohodě," dodal bývalý člen tanečního uskupení UNO.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy