Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Linda Finková promluvila o vztahu s dcerou: Vadí jí, že doma chodím nahá, přiznala a popsala, proč to dělá

Linda Finková: Před dcerou chodím nahá, přiznala
Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka/ foto: T. Shine , Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
Zpověď

Linda Finková (54) má za sebou rozvod s bavičem Richardem Genzerem (56) a při návštěvě talkshow 7 pádů Honzy Dědka prozradila detaily. Také na sebe práskla pikantnosti ohledně nahoty doma a jak na to reaguje dcera.  

Herečka Linda Finková (54) byla donedávna v manželství s bavičem Richardem Genzerem (56), přestože již 10 let netvořili pár. Oba mají jiné partnery a do oficiálního rozvodu se moc nehrnuli. V loňském roce přiznala Linda pro eXtra.cz, že rozvod se řeší. "Teď se rozvádíme už půl roku, ale to ne stylem, že bychom se u toho hádali. Naopak jsme se v klidu dohodli a teď čekáme, až nás soud rozvede, a zatím se to neděje. Až se to stane, asi si půjdeme dát panáka a asi budeme plakat. Zažili jsme spolu krásná léta a máme šikovné děti," svěřila se Finková.

Rozvod, ale i nahota v domácím prostředí

Linda byla před rozvodem, který má nyní úspěšně za sebou, hostem talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kde prozradila mnoho pikantností z osobního života. "Už to brzy dopadne. Ale jsme v klidu, my se těšíme. Zjistili jsme, že ten termín máme oba volno, a chtěli jsme u toho oba být," řekla Finková. S Richardem má dospělou dceru Viktorii, která když procházela pubertou, měla vůči mamince určité výhrady. "Mojí dceři vadilo, že chodím doma nahá. Ale já doma nechodím normálně nahá. Před dcerou klidně, ale třeba ráno, když se převlíkám v koupelně, tak se nezačnu schovávat. Abych ale přišla nahá třeba k obědu, to ne," vysvětlovala herečka. S dcerou má prý hezký vztah.
Finková i Genzer nyní mají rozvod za sebou a Richard pro portál Super.cz na zkoušce muzikálu The Bodyguard přiznal, že vše proběhlo v pořádku. "Lindě jsem přinesl kytku a u soudu říkali, že to ještě nikdy neviděli. Máme to za sebou a všechno je vyřešeno," řekl bavič. Jedinou změnou je prý to, že musí jít pro nový občanský průkaz.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy