Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Linda Finková: Klidně budu už babičkou, ale sexu se vzdám až v osmdesáti!

Linda je nad věcí a užívá si klid spokojené rodiny.
Zdroj: Profimedia.cz
Moderátorka vždycky byla od rány a řekla, co měla na jazyku. My jsme si ji vyzpovídali a můžeme říci, že z ní padaly opravdu husté hlášky. Jen si přečtěte, jaký má názor na manžela Richarda Genzera. Nebo jaký má vlastní sexuální život.

Stále vdaná moderátorka Linda Finková (47) si s ničím nebere servítky a nuda s ní opravdu není. Dokonce z ní vypadlo, že by jí nevadilo stát se předčasně babičkou. Její dcera Viktorka (16) má totiž vážnou známost.

„Je to bezvadný kluk. Nemám k němu žádnou námitku,“ prozradila nám nadšeně Linda. Christof (17) už je vlastně v rodině, protože s Viky chodí rok a půl. Ale nebojí se Linda, že by se mladí mohli stát nechtěně rodiči?

„Už dávno jsem dceru poučovala, jak se správně chránit nejen před těhotenstvím, ale i pohlavními chorobami. Tohle máme odškrtnuté. Nebojím se, že budu babičkou, jsem v klidu. A kdyby náhodou se to zvrtlo, tak jim s miminkem moc ráda pomůžu,“ tvrdí moderátorka s tím, že je fakt nad věcí.

Sama další dítě v plánu nemá, byť má dlouholetého partnera Milana. Ale už se na to necítí. Jediné, co si užívá dosyta, je náruživý sex. S podnikatelem vše klape, jak má. A to, že si dokonale rozumí v posteli, přeci ke šťastnému vztahu patří.

„Já myslím, že určitě k tomu patří i ta ložnice. Až mi bude osmdesát, bude mi ložnice ukradená, ale teď by to mělo ještě tak nějak fungovat,“ smála se Linda.

Linda ale je stále vdaná za Richarda Genzera, který ji opustil kvůli mladší. Ale neřeší to, je šťastná po boku Milana, který teda taky není rozvedený, ale žije s usměvavou blondýnkou na hromádce. A jaký má vztah ke svému stále ještě manželovi?

„Já mám k němu pohodový vztah, on ke mně odměřený,“ bere to s nadhledem a kouká se hlavně do budoucna. Momentálně je prý nejšťastnější za celý svůj život.

Související články

Další články