Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Líná Tereza (26) z Výměny: Pořád spí, prý kvůli drogám, a neuklízí! Viktorku (2) ani nepřebalila

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 27 fotografií
Výměna
GLOSA: Tereza (26) z Děčína dohnala náhradní rodinu k takovému zoufalství, že musela Andrea (30) z Liberce už v pátý den natáčení přerušit. Neustále spala, dokonce padlo obvinění, že kvůli drogám, a nestarala se o děti. Malou Viktorku (2) ani jednou nebřebalila. Když už brečela tak moc, musela to udělat její starší sestra Nikola (7). To ale nebylo zdaleka vše!

Otřesnou zkušenost si z Výměny manželek odnesla spořádaná rodina z Liberce, ve které natropila Tereza neskutečnou spoušť. Vůbec neuklízela, o děti se nestarala a většinu času trávila spánkem.

Dokonce padlo obvinění, že za její věčnou únavou stojí drogy. „Nerozumím, že kouříš trávu před dětmi,“ řekla v osmi očích Andrea. Tereza sice odmítá, že by byla uživatelkou marihuany, při její konzumaci ji ale viděl i Roman (12).

Podezření má i Terezina mladší sestra Bára (17). „Starší ségra fetovala a bojím se, že začala i Tereza,“ řekla se slzami v očích. Je tak otázkou, zda zůstává pouze u marihuany.

Náhradního muže Arneho (47) zase vytočila doběla, když nepřebalila malou Viktorku. To musela udělat až její sestra Nikola. Terezina lhostejnost zašla až tak daleko, že ve čtvrtý den s pláčem Andrea natáčení přerušila. Následujícího dne se všichni vrátili domů.

Vůbec celá Terezina domácnost je neskutečně podivná. Andrea s dětmi spočítala, že Tereza bude mít příjem okolo 50 tisíc korun. Přitom v Děčině nezbyly žádné peníze na jídlo ani nic jiného. A tohle je přitom pouhá špička ledovce nespočtu problémů, které Tereza doma má.

Doufejme, že se Tereza chytne za nos a změní se. Syn David (4), sestra Bára (17) a neteře Daniela (13) a Hana (5) jsou snad dostatečným důvodem, aby si dala život do pořádku a začala se o ně starat…

Související články

Další články