Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Líná Gábina nechce druhou rodinu už NIKDY vidět: Jak se cítí po Výměně dnes?

Zdroj: tvnova
+ Další 2 fotografie
Výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek jsme mohli vidět Gábinu (41), která musela trávit týden v paneláku v Ostravě, kam se přesunula z rodinného hospodářství. Problémy s náhradním manželem panovaly od první chvíle. Jak Gábina na Výměnu vzpomíná nyní a jak se rodině daří?

Rodinu z Korouhve, která provozuje domácí hospodářství se spoustou zvířaty, tvoří Gábina, Robert (41), Robert junior (19), Matěj (13) a Anežka (8). Na druhé straně se představila rodina z Ostravy, kterou tvoří Katka (40), manžel Michal (25) a tříletý syn Michal. Od první chvíle, kdy započala Výměna, měla Gábina s náhradním manželem problémy, které vyústily v hádky. Atmosféra byla velmi napjatá.

Gábina na výměnu vzpomíná opravdu nerada. Propukla hádka kvůli neutřené poličce nebo třeba kvůli rybičkám. „Pro mě nejhorší bylo to, že mladý pán si představoval, že já budu jako jeho paní, předpokládám…Jsem zvyklá na jiné věci, na jiný chod rodiny… Myslím si, že jsem udělala všechno podle svého vědomí a svědomí nejlíp tak, jak umím,“ popisovala Gábina po odvysílaném díle.

S manželem Robertem se mají stále stejně rádi. Do Výměny manželek se přihlásili na počest dvacátého výročí jejich svatby. Nadále pokračují v rekonstrukci hospodářství, ale jde to pomalu. S druhou rodinou nejsou v kontaktu a ani za žádnou cenu by být nechtěli.

Související články

Další články