Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Líná Anna z Výměny vytočila diváky: Strašná ženská, co neví, v kolika letech poprvé rodila

Lenoška Anna.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Reality Show

Výměna manželek tentokrát představila divákům lenošku Annu, která po odvysílání středečního dílu schytává na sociálních sítích za své chování palbu kritiky ze všech stran.

Poslední Výměna manželek vyvolala mnoho reakcí, a to hlavně v souvislosti s třiatřicetiletou lenoškou Annou, která svou laxností vytočila řadu diváků. Anna žila se svou rodinou v Jevanech a za svým výměnným manželem, dvaatřicetiletým Peterem, jela do Českých Budějovic, kde spolu strávili deset dní.

Anně se v bytě už od začátku nelíbilo a s novým manželem se moc dobře nesnesla. Několik hodin denně trávila sledováním televize a ani moc nezvládala hlídání dětí. Většina diváků na ní nenechala nit suchou a upřímně litovala jejího partnera...

„No, strašná fr..da, lenivá, odporná. Ani počítat neumí. Hrůza. A takového zlatého chlapa má doma, hned bych ho brala. (…) Hlavně jak se dušovala, jak ho miluje, a pak hned rozvod,“ hodnotila poslední díl na facebooku eXtra.cz jedna z divaček. „Nejvíc mě dostal konec v autě, když řekla, že děti zůstanou s otcem. Ani se nedivím, ale co je to za matku?“ vyjádřila se další. „Tak co jiného se dalo čekat? Jedině naočkovat vakcínou ‚praculín‘,“ komentuje divák. „Odporná žena, ani vlastní děti ji nezajímají! Hnus!“ píše jedna z diskutujících. „Sama má chyby, ale vidí je jen na druhých,“ myslí si další.

"Lenivá,sebejistá kráva,která si nikoho nevážila jen sama sebe. Muž od ní měl utéct už dávno," má jasno Eva. "Tak odpornou a hnusnou ženskou sem ještě neviděl," přizvukoval Čiku. Mnoho diváků silně zarazilo, že si Anna nepamatuje, kdy se jí narodilo první dítě.

"Na Slovensku mám ještě děti. Mám tam ještě tři syny, máma si je vzala do péče. Když jsem měla prvního syna, tak mi bylo patnáct nebo čtrnáct, myslím si, že patnáct let. Dítě mělo dítě, jak se říká. A s bývalým přítelem jsme se taky hodně hádali. Sem tam jsme se poprali a takhle. A díkybohu, že mi máma s nevlastním tátou s tímhle pomohl," šokovala Anna ve Výměně.

Jsou ale i tací, kteří se Anny zastávali. „Myslím, že Anna není špatná ženská, je tvrdá, protože si asi s bývalým prožila něco špatného. Je pravda, že dětem se mohla věnovat více, a dobře udělala, že se chce rozvést, ten její chlap ji srovnával s náhradní manželkou, to by se mi nelíbilo, ani se jí nezastal,“ myslí si jedna z divaček.

Milionový manžel

V poslední epizodě Výměny manželek diváci sledovali partnery, kteří žijí v Jevanech, Annu (33) a Pavla (35), s dětmi Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu. Problémem je velká žárlivost.

Na druhé straně tu byli Míša (29), Peter (32), Markéta (10) a Honza (3), kteří žijí v Českých Budějovicích. Oba se spolu znají tři roky. Zpočátku měli idylický vztah, ale nyní se začali celkem hodně hádat. Míša by chtěla, aby Peter začal více pomáhat v domácnosti, také by mu přála náhradní manželku, která nic moc neudělá.

Jestliže předtím Míša považovala Petera za líného, její manžel nyní měl možnost zažít bydlení s nepříliš činným člověkem na vlastní kůži. „Važ si svého manžela, je milionovej,“ řekla pak Míša Anně při závěrečném společném setkání. Anna ale trvala na svém a s Pavlem se shodla na tom, že vhodným řešením by byl rozvod.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy