Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Limberský vyvezl svoji lásku do Dubaje. Ti dva se tedy rozhodně neostýchali!

Když se David rozvášní, stojí to za to.
Zdroj:
Prvoligový plzeňský fotbalista David Limberský (34) vzal svoji lásku do Dubaje. Po suverénních výkonech si potřeboval odpočinout, a tak si páreček vyjel na dovolenou. Vypadá to, že David si ale moc neodpočinul. Nezkrotná touha po jeho přítelkyni ho totiž zaměstnávala celou dobu.

Prvoligový fotbalista Plzně David Limberský si po svých extra sportovních výkonech zaručeně zasloužil dovolenou, proto ve chvilce volna nasedl na letadlo a odletěl se svojí krásnou přítelkyní do teplých krajin. Páreček si vybral luxusní resort v Dubaji. Teploty se tam pohybují kolem dvaceti sedmi stupňů, což Lenka s Davidem vůbec nepotřebovali, jelikož byli nažhavení až až.

Dvojice nemá během sezóny tolik času být spolu, není tedy divu, že se na sebe vrhali při každé příležitosti a na Instagramu zvesela postují fotografie společných chvilek. Na fotografiích můžeme spatřit třeba nedočkavého Davida opírajícího Lenku o sloup. Z pod šatů jí vytáhl dlouhou štíhlou nožku a dal jí pořádně vášnivý polibek. Rozparek na jejích šatech byl tak velký, že málem odkryl i místa, která patří jen Davidovi.

Lenka s Davidem si zkrátka patří a my jim přejeme, aby zažili ještě mnoho společných dovolených.

Související články

Další články