Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Limberského vyhodili od striptérky! Choval se jako kretén, tvrdí zdroj z baru

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
dlouhá noc
Je to divočák a umí pařit, to se musí uznat! Fotbalista David Limberský (35) ve velkém stylu prožil rozlučku se svobodou. Striptérky by mohly vyprávět. Co se stalo? Nic k chlubení.

David Limberský je divočák na hřišti i mimo zelené trávníky. Jak nad městem svou vládu převezme noc, mění se Limberský v postrach restaurací a barů. Mluvíme nyní o noci, kdy zapíjel svou svobodu s parťákem Krmenčíkem, jehož auto pak ničilo ulici v Praze takovým stylem, až se k nehodě přihlásila těhotná paní Krmenčíková

Limberský má těsně před svatbou s rozkošnou Lenkou Ta ho jistě bude držet na krátkém vodítku, takže Limba si poslední dny svobody užívá na plné kule. Podle informací deníku Blesk vzal Limberský kámoše z týmu do pražského strip baru. A pohled na nahé zadečky nejvíce rozpálil Limberského a jeho plzeňského parťáka Joela Kayambu. Od svlečených prdelek ale Limbu nakonec hnali svinským krokem.

"Dělali tu bordel, něco i poničili. Ale nebylo to nic, co by ohrozilo hosty nebo personál, protože to bylo už k ránu. Takový incident se tu stal poprvé. Kopačky sem chodí málokdy. Limberský se choval jako kretén a Kayamba jako superkretén. Tak je vyvedli ven," uvedl pro Blesk jejich zdroj. Je vidět, že kluci za to umí pořádně vzít a hlavní je, že při noční akci nikdo neumřel.

Související články

Další články