Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Limberská uspořádala oslavu pro dceru: S kamarádkami dorazila i modelka Verešová

Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @lenula8
+ Dalších 19 fotografií
babyshower
Krásná moderátorka Lenka Limberská (36) se pomalu připravuje na příchod své dcery, kterou bude mít s fotbalistou Davidem Limberským (36). Není to tak dlouho, co odhalila, že čeká holčičku a že dostane jméno Lily. S kamarádkami se sešla na takzvané babyshower party a nezapomněla vše zdokumentovat. Dorazila i jedna ze slovenských modelek!

Pro nastávající maminky se často uspořádá akce, kde jde hlavně o ni a její nenarozené dítě, může se však jednat i o mejdan pro miminka. Matka dostane dárky, které zužitkuje během těhotenství, po porodu, nebo až dítě trochu odroste. Takový mejdan zažila i moderátorka Lenka Limberská, které se zanedlouho narodí dcera Lily, kterou má s manželem Davidem Limberským.

Radost z oslavy měla nejen hostitelka

Na holčičí party plné růžových balónků se mohla Limberská těšit ze společnosti svých nejbližších kamarádek. Lenka bude naprosto nádherná maminka a v čistě bílých šatech, ve kterých bylo těhotenské bříško vidět, naprosto uchvátila. Nasadila si dokonce rozkošnou květinovou čelenku a vypadala trochu jako víla.

„Babyshower. Holky moje, bylo to krásný. Je skvělé mít kolem sebe lidi, kteří si udělají čas jen pro vás. Lilienka bude mít úžasné tetičky,“ pochvalovala si pod příspěvkem Limberská. Na klidné oslavě se objevila i slovenská modelka Andrea Verešová (39). Ta pod příspěvkem poděkovala za pozvání a dodala, že se na Lilienku moc těší. I Lenky kamarádky byly z oslavy nadšené.

Související články

Další články