Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Limberská uspořádala oslavu pro dceru: S kamarádkami dorazila i modelka Verešová

Limberská uspořádala oslavu pro dceru: S kamarádkami dorazila i modelka Verešová
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @lenula8
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
babyshower
Krásná moderátorka Lenka Limberská (36) se pomalu připravuje na příchod své dcery, kterou bude mít s fotbalistou Davidem Limberským (36). Není to tak dlouho, co odhalila, že čeká holčičku a že dostane jméno Lily. S kamarádkami se sešla na takzvané babyshower party a nezapomněla vše zdokumentovat. Dorazila i jedna ze slovenských modelek!

Pro nastávající maminky se často uspořádá akce, kde jde hlavně o ni a její nenarozené dítě, může se však jednat i o mejdan pro miminka. Matka dostane dárky, které zužitkuje během těhotenství, po porodu, nebo až dítě trochu odroste. Takový mejdan zažila i moderátorka Lenka Limberská, které se zanedlouho narodí dcera Lily, kterou má s manželem Davidem Limberským

Radost z oslavy měla nejen hostitelka

Na holčičí party plné růžových balónků se mohla Limberská těšit ze společnosti svých nejbližších kamarádek. Lenka bude naprosto nádherná maminka a v čistě bílých šatech, ve kterých bylo těhotenské bříško vidět, naprosto uchvátila. Nasadila si dokonce rozkošnou květinovou čelenku a vypadala trochu jako víla.

"Babyshower. Holky moje, bylo to krásný. Je skvělé mít kolem sebe lidi, kteří si udělají čas jen pro vás. Lilienka bude mít úžasné tetičky," pochvalovala si pod příspěvkem Limberská. Na klidné oslavě se objevila i slovenská modelka Andrea Verešová (39). Ta pod příspěvkem poděkovala za pozvání a dodala, že se na Lilienku moc těší. I Lenky kamarádky byly z oslavy nadšené.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy