Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Liliputka Anastasia boří se svou výškou mýty v módě: Ber v potaz svoje proporce, vzkazuje

I když měří pouhých 131 cm, tak se snaží inspirovat ostatní lidi.
+ Další 4 fotografie
Jmenuje se Anastasia, je jí pětadvacet let a nadevše miluje módu. Na tom by nebylo nic zvláštního, protože v současné době to takhle má spousta holek, které se snaží nějakým způsobem prosadit. Anastasia se ale v jedné věci od všech ostatních holek liší. Je to totiž liliputka. Svůj hendikep se snaží prezentovat jako zajímavou odlišnost, která může ostatní dívky inspirovat.

V dnešní době jsme obklopeni všemožnými bloggerkami, odbornicemi na módu, které zahlcují sociální sítě a div nám necpou produkty, kterým dělají reklamu, až do obýváku. Všechny to začíná už tak nějak štvát, protože je toho nadmíru.

Z původního záměru a myšlenky se stalo ohrané klišé, a proto je skvělé v té spoustě neoriginálních holek, které touží jen po hodně followerech a pomyslné slávě najít někoho, kdo je zajímavý, originální a nežene nic do extrémů.

A přesně do téhle škatulky zapadá dosud neznámá Anastasia. Pětadvacetiletá holka, která se snaží ze svého hendikepu udělat přednost a dělat, co ji baví. Přidaná hodnota toho všeho je, že Anastasia se opravdu zajímá o svět módy a neplete do toho jako zbytek bloggerek nesmyslné řeči o tom, jak by člověk měl vypadat a že se všichni musíme mít rádi takoví, jací jsme.

„Trpím achodroplasií, kterou jsem však nikdy nevnímala jako svou nevýhodu. Díky rodině a svému okolí si ji téměř ani neuvědomuji. Jediné, co mi chybí, je více inspirace v oblékaní pro lidi malého vzrůstu. Proto jsem se rozhodla, že se pokusím inspirovat ostatní a zároveň dokázat, že oblékat se vkusně zvládne člověk s jakoukoliv postavou,“ píše na svém blogu.

Mohlo by vás zajímat

Další články