Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lilia se pochlubila dětmi: Karel George roste jako z vody a Isabelka jakbysmet

Lilia Khousnoutdinová jenom září.
Zdroj: Se souhlasem L. Khousnoutdinové
+ Další 4 fotografie
mateřství

Publicistka Lilia Khousnoutdinová (33), která je partnerkou miliardáře Karla Janečka (47), se svým followerům na Instagramu pochlubila fotkou s malým synem Karlem Georgem, který se narodil na konci května. Dítě se má čile k světu.

Lillia Khousnoutdinová, která je nejen publicistkou, ale i designérkou, cestovatelkou a také partnerkou miliardáře Karla Janečka, se na Instagramu pochlubila fotkou se svým synkem Karlem Georgem. Ten se narodil teprve na konci května, ale roste jako z vody. A jeho sestřička Isabelka jakbysmet.

K fotce přidala citát britské aktivistky za práva žen při porodu Sheily Kitzinger: "V každé společnosti způsob, jakým žena rodí, a druh péče, kterou jí a dítěti věnuje, ukazuje stejně ostře jako šíp na klíčové hodnoty kultury. Narození není něco, čím trpíme, ale něco, co aktivně děláme a oslavujeme."

Porody jsou pro Liliu téma

Lilia se dlouhodobě věnuje tématu porodů, především těch domácích, a sama provozuje kurzy předporodní přípravy. Ze samotného porodu svého chlapečka nedávno sdílela velmi intimní snímky a rozhodla se také vytvořit sérii příspěvků, v nichž ženám radí, jak se na domácí porod co nejlépe připravit, jaké pomůcky a polohy zvolit nebo koho si k samotnému porodu přizvat.

Karel a Lilia spolu kromě Karla George mají dvouletou dceru Isabelu. Lilia má z předchozího manželství ještě syna Lea, Karel má zase se svou první ženou Michaelou dcery Viktorii a Amálku a s druhou manželkou Mariem Mhadhbi syna Karla Janise. Dohromady se tak stali již šestinásobnými rodiči.Související články

Další články