Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Lilia miliardáři Janečkovi porodila dceru v plodovém obalu: Mohou za to kouzla a čáry?

Šťastní rodiče…
Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Miliardář Karel Janeček (44) se netají tím, že vyznává mnohoženství. V květnu 2015 se oženil s matematičkou Mariem Mhadhbi (34). O dva roky později uzavřel sňatek v budhistickém chrámu s politoložkou Lilií Khousnoutdinovou, která mu porodila holčičku Isabellu. Ta se narodila v neporušeném vaku blan. Zjistili jsme, jak tento porod probíhá a co se o takto narozených dětech říká?

Dříve se o dětech, které se narodili neporušeném plodovém obalu, že jsou děti štěstěny. Ve většině případů se část vaku zachytí na hlavičce novorozence, což může připomínat korunku nebo čepičku. Význam to má všude stejný, jen název lehce jiný. V České republice je to čepec štěstí, v Rusku košilka a v Německu helma štěstí. Narodit se v takzvané košilce znamená, že máte do konce života vystaráno a překážky vás minou.

Dítě se v neporušeném plodovém vaku rodí velmi vzácně

V romské kultuře takové děti jsou prý dobrými věštci, kteří mají sami osud na háku. Jen v Rumunsku jsou považované za upíry. Porod je každopádně pojen s mystikou, které je Lilia Khousnoutdinova plná stejně tak jako její dcera, což potvrzují slova čerstvého tatínka Karla Janečka (44). „Čarovná Isabelko, přeji Ti a věřím, že budeš mít krásný a svobodný život plný poznání a dobrodružství v budoucím světě štěstí a lásky,“ prohlásil.

Na světě se ve vaku blan narodí zhruba jedno dítě z 80 000, píše web Thestir.cafemom. Lilia se zaobírá ženskými příběhy a vede projekt Cesta Extáze. Chce aby ženy své tělo dostatečně uctily a objevily své já. Duchovní rovina jí rozhodně není cizí. Možná si porod sama přitáhla, aby zajistila své dceři štěstí, když má její tatínek ještě tři děti a manželku navíc.

Související články

Další články