Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Lilia miliardáři Janečkovi porodila dceru v plodovém obalu: Mohou za to kouzla a čáry?

Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Miliardář Karel Janeček (44) se netají tím, že vyznává mnohoženství. V květnu 2015 se oženil s matematičkou Mariem Mhadhbi (34). O dva roky později uzavřel sňatek v budhistickém chrámu s politoložkou Lilií Khousnoutdinovou, která mu porodila holčičku Isabellu. Ta se narodila v neporušeném vaku blan. Zjistili jsme, jak tento porod probíhá a co se o takto narozených dětech říká?

Dříve se o dětech, které se narodili neporušeném plodovém obalu, že jsou děti štěstěny. Ve většině případů se část vaku zachytí na hlavičce novorozence, což může připomínat korunku nebo čepičku. Význam to má všude stejný, jen název lehce jiný. V České republice je to čepec štěstí, v Rusku košilka a v Německu helma štěstí. Narodit se v takzvané košilce znamená, že máte do konce života vystaráno a překážky vás minou.

V romské kultuře takové děti jsou prý dobrými věštci, kteří mají sami osud na háku. Jen v Rumunsku jsou považované za upíry. Porod je každopádně pojen s mystikou, které je Lilia Khousnoutdinova plná stejně tak jako její dcera, což potvrzují slova čerstvého tatínka Karla Janečka (44). „Čarovná Isabelko, přeji Ti a věřím, že budeš mít krásný a svobodný život plný poznání a dobrodružství v budoucím světě štěstí a lásky,“ prohlásil.

Na světě se ve vaku blan narodí zhruba jedno dítě z 80 000, píše web Thestir.cafemom Lilia se zaobírá ženskými příběhy a vede projekt Cesta Extáze. Chce aby ženy své tělo dostatečně uctily a objevily své já. Duchovní rovina jí rozhodně není cizí. Možná si porod sama přitáhla, aby zajistila své dceři štěstí, když má její tatínek ještě tři děti a manželku navíc

Související články

Další články