Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lilia miliardáře Karla Janečka oslavila 33 let: Pompézní narozeniny, hromada květin i dobrý skutek

"Okamžiky, které můžeme trávit spolu, bez telefonů, nejlépe někde v přírodě, jsou nesmírně speciální," uvedla Lilia.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
oslava

Měsíc po porodu oslavila půvabná partnerka Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinová své třiatřicáté narozeniny, a to v zahradě na Malé Straně. Oblékla dechberoucí vyšívané bílé šaty a k narozeninám si věnovala i nadační fond Propolis 33. Na oslavě nechyběla ani spousta známých tváří včetně zpěvačky Olgy Lounové nebo Taťány Gregor Brzobohaté.

Vystudovaná politoložka, dula a kněžka Lilia Khousnoutdinová oslavila své třiatřicáté narozeniny. Pouhý měsíc po porodu nejmladšího syna Karla George vynesla partnerka miliardáře Karla Janečka na svou oslavu dechberoucí bílé šaty vyšívané perlovými komponenty, ve kterých působila jako něžná bytost.

Oslava proběhla v zahradě na Malé Straně v doprovodu příjemné živé hudby a její nejbližší ji zahrnuli mnoha krásnými dary i přáníčky. "Takhle to dopadlo. Jak z filmu. Psala jsem, že dárky nechci.. Že budu raději za příspěvek pro nový nadačni fond Propolis 33, jehož "narozeníny" jsme včera slavili taky. A výsledek.. Je vana plná květin.. A umyvadlo... Všechny vázy, kýble, nádoby...Prostě mám skvělé přátele, kteří neposlechnou, a plný byt květin," uvedla oslavenkyně po slavnostní události, kde se šířila příjemná vůně květin v každém zákoutí.

Květiny dostala i od svého partnera Karla Janečka, který ji nadělil hned třiatřicet lilií, jež Lilia zbožňuje.

Na oslavě nechyběly Liliiny blízké přítelkyně, jako je zpěvačka Olga Lounová nebo Taťána Gregor Brzobohatá.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy