Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Lilia Khousnoutdinova ve 20 let starých plavkách: Sluší jí to jako nikdy

Lilia Khousnoutdinova se ukázala ve 20 let starých plavkách! Nakousla téma slow-fashion
Zdroj: Se souhlasem Lili Khousnoutdinové
+ Dalších 5 fotografií
Slow-fashion

Partnerka miliardáře Karla Janečka (48) nerozhazuje, jak by si ostatní mysleli. Lilia (33) se na Instagramu ukázala ve 20 let starých plavkách a snažila se tak otevřít téma “slow-fashion” neboli udržitelná móda. Povedlo se! Ukázala, že i 20 let staré plavky mohou být sexy! 

Lilia Khousnoutdinova je velmi inspirativní žena. Ač by si mnoho lidí mohlo myslet, že partnerka miliardáře Janečka jen vyhazuje peníze za nejnovější luxusní kousky, Lilia se naopak zaměřuje na udržitelnou módu! Boří mýty o tom, že udržitelná móda je vše, jen ne sexy!

Žena s velkým "Ž"

Lili rozhodně patří mezi velmi inspirativní ženy. Prezentuje se jako “historička, dula, máma”, ale se svým jménem přináší i spoustu zajímavých projektů, například TEDx Prague Women, Ženy ženám, Inspired Women nebo Světový týden respektu k porodu. Zaměřuje se na práva žen a rovnost pohlaví.

Jednou by se ráda za svými počiny ohlédla s vědomím, že dokázala přispět k větší svobodě a bezpečí žen, k jejich pochopení a přijetí vlastního těla, k vytváření podporujících ženských vztahů. Zkrátka více lásky a krásy ve světě! Řídí se heslem "Podstatou života je milovat a tvořit“. Každá z žen má svůj unikátní způsob. „Správná žena může mít tisíce tváří."

I #slow-fashion může být sexy!

Pod jedním ze svých posledních příspěvků na Instagramu nakousla i téma slow-fashion, výraz, který v posledních pár letech nabírá na obrátkách, a téměř každá značka se snaží mít pár udržitelných kousků v nabídce. Lili fotkou z pláže ukázala nejen svou super postavu po třech dětech, ale hlavně se pochlubila svými 20 let starými plavkami. 

“Tyhle plavky mi koupila kmotra v Charkově asi před 20 lety. Až letos se jim začaly povolovat gumičky. Jinak se mnou plavaly v mořích, jezerech, bazénech, řekách i rybnících po celém světě,” pochvalovala si Lilia. “Dělá mi radost, když jsou věci krásné a kvalitní. Že opravdu vydrží. Za mě je tohle vlastně jediná smysluplná cesta - pořizovat si kvalitní a krásné věci, které podtrhnou naši jedinečnost a zároveň je budeme moci nosit skoro celý život,” nakousla téma udržitelnosti.
“V neposlední řadě mě těší, že je po 3 dětech mohu stále nosit! Jak to máte vy?”
Lili se pochlubila i svou skvělou postavou po třech dětech a ukázala, že všechno jde, když se chce!

Jak vnímáte slow-fashion vy?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy