Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Lilia Khousnoutdinova ukázala snímky staré 15 let: Éterická modelka s nevinnou tváří

Lilia Khousnoutdinova ukázala snímky staré 15 let: Éterická modelka s nevinnou tváří
Zdroj: Se souhlasem Lilia Khousnoutdinova
+ Dalších 6 fotografií
krása

Designérka, dula, cestovatelka, publicistka a vystudovaná politoložka z Oxfordu Lilia Khousnoutdinova (33) na svých sociálních sítích zveřejnila snímky staré zhruba patnáct let a zavzpomínala na staré časy. Na fotkách působí jako půvabná éterická dívka s nevinnou tváří. U retro snímků se navíc rozpovídala na téma čas, jeho pojetí a chápání. 

Lilia Khousnoutdinova se sice dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice, ale tentokrát na svých sociálních sítích zavzpomínala na své "já" před zhruba patnácti lety.

"To je fakt vtipné. Čas... Jak letí," napsala pobaveně k snímkům, na kterých vypadá jako začínající, mladinká modelka.

Kromě fotek z dávného dospívání se rozepsala na téma pojetí času. "Co je čas? Jak ho měříme? Proč? Je to jen číslo? Cyklický čas. Jako dítě jsem nikdy nechápala ten 'divný' rok, kdy se přidal v únoru jeden den navíc. Proč? Jak se to stalo? K čemu je to dobré?"

"Čím jsem starší, tím víc nepochopitelný mi tento koncept 'dorovnávání' dnů přijde. Jako i celý pojem dvanácti měsíců Proč dvanáct? Proč některé měsíce mají třicet dnů a některé třicet jedna? A celé si to musím celkem složitě pamatovat," napsala na Instagram.

Pod retro snímky Lilii začali fanoušci psát rozkošné komentáře. "Oduševnělá bohyně už jako mladičká," píší nadšeně a chválí.

Lilia Khousnoutdinova se nedávno ukázala na veřejnosti s partnerem a dětmi při příležitosti 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde vyrazila na UniCredit party a na červeném koberci se vyjímala.

"Přijeli jsme hlavně jako rodina i s dětmi, jsou tady s námi i dcery Karla a jejich máma Michaela, takže tady trávíme čas jako rodina," prozradila Lilia pro eXtra.cz.

Související články

Další články