Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Lilia Khousnoutdinova si vyzkoušela focení s Miss World: S Kuchařovou vypadala božsky

Lilia Khousnoutdinova a Taťána Kuchařová nafotila novou módní kolekci Ecstatic
Zdroj: Se svolením Ecstatic
+ Dalších 13 fotografií
Móda

Úchvatná podívaná! Lilia Khousnoutdinova nafotila novou kolekci své módní značky Ecstatic a výsledek opět stál za to. Tentokrát si navíc do prostorů pražské AVU pozvala i kamarádku Taťánu Kuchařovou. Obě krásné ženy se znají již delší dobu díky spolupráci na projektu Nadačního fondu Propolis 33 a zřetelně jim to spolu sedlo, což je ostatně vidět na fotkách s novou kolekcí.

Kdykoliv se Lilia Khousnoutdinova setká s Taťánou Kuchařovou, pokaždé si mají spoustu co říct. Nejinak tomu bylo i na focení nové módní kolekce z dílny manželky miliardáře Karla Janečka. Sám fotograf Petr Jandera proto musel obě krásky nejednou napomínat, aby se soustředily na záběr. Kvůli plnému pracovnímu kalendáři si totiž Lilia s Taťánou málokdy najdou čas na to, aby si spolu v klidu popovídaly.

V nejbližší době se chystám fotit v zahraničí, konkrétně pojedu do Barcelony, na Mallorku a do USA. Věnuji se samozřejmě i naší nadaci Krása pomoci, která v létě oslaví už 14 let existence. Čeká nás také pátý, jubilejní ročník udílení cen Beauty of Help award. V porotě máme samé vážené osobnosti, jako jsou například Danuše Nerudová, Jan Žantovský nebo Ladislav Špaček, tak se na to moc těším," přiblížila Taťána své pracovní plány.

Miss World z roku 2006 se tak sotva zastaví a odpočine. To se jí však alespoň částečně povedlo během focení s Lilií. Bylo super, příjemné, rychlé a profi, moc jsem si to užila. Šaty, které jsme fotili, jsou z příjemných materiálů, je to taková velice ženská volnočasová móda. Navíc je to česká výroba a tu já vždy ráda podpořím," svěřila se Taťána.

Lilia pomáhá uprchlíkům

I Lilia má v poslední době nabitý kalendář, a to hlavně kvůli válce na Ukrajině. Půvabná tmavovláska se tak soustřeďuje hlavně na pomoc lidem, kteří utíkají z Ukrajiny. Pro focení tedy měla přesně vyhrazený čas a pak spěchala za dětmi a dalšími pracovními povinnostmi.

„Jsem ráda, že zrovna Táňa, s níž jsme se potkaly v rámci propojení našich nadací během projektu Jsem žena, se rozhodla mě podpořit při focení nových modelů z kolekce Ecstatic Fashion, na nichž jsem se autorsky podílela. Focení s ní byla jako vždy dobrá zábava a věřím, že výsledek nezklame. Ostatně mám radost, že zrovna toto focení ukazuje, jak naše modely Ecstatic snadno zapadnou do funky městského stylu a můžou být nejen svůdné a ženské, ale také moderní a cool," pochvalovala si focení Lilia.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy