Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lilia Khousnoutdinova se na okamžik převtělila v prodavačku: Dámy získaly 730 000 korun

Lilia Khousnoutdinova se na okamžik převtělila v prodavačku: Dámy získaly 730 000 korun
Zdroj: archiv L. Khousnoutdinové
+ Další 3 fotografie
charita
Charitativní Be Charity bazar Barbary Nesvadbové (45) se opět skvěle vydařil. Akci podpořila řada slavných žen. Patricie Pagáčová, Lilia Khousnoutdinova či Olga Lounová se proměnily v prodavačky a podařilo se jim vybrat 730 000 korun. Mezi nejvzácnější hosty patřila také okouzlující Dagmar Havlová (67).

"Já jsem prodávala ve stánku s Pavlínou Němcovou. Byly tam také Patricie Pagáčová, Olga Lounová a samozřejmě nechyběla Bára Nesvadbová. Nějaké kousky jsem do akce i věnovala a jsem ráda, že se nám podařilo vybrat přes 730 tisíc korun," uvedla partnerka Karla Janečka, politoložka a cestovatelka Lilia Khousnoutdinova

Charitu přišla osobně podpořit také bývalá první dáma České republiky Dagmar Havlová. "Bylo to krásné odpoledne, plné nových setkání, a hlavně podpora potřebným," nechala se slyšet paní Dagmar. "Dáša je skvělá. Strávila s námi i s Grace celý den. Veselá, naceňovala oblečení, pak i prodávala. A dnes ráno psala, že už v šatně vybírá věci na další rok. Je nesmírně milá,“ uvedla pro super.cz organizátorka akce Bára Nesvadbová (45).

"Děkuji nejvíc všem ženám za kasou. Jsme už neskutečná síla. A tolik přátelství, lásky, pomoci, sounáležitost. Z jednoho nápadu Olgy Trčkové před čtrnácti lety. Ty nejlepší věci vznikají automaticky. A rostou samy," dodala Nesvadbová a z částky, kterou se podařilo získat, byla opravdu nadšená.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy