Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lilia Khousnoutdinova pro eXtra.cz: Ve Varech je s námi i Karlova první manželka s dcerami

+ Další 3 fotografie

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech nechyběli na červeném koberci ani miliardář Karel Janeček (48) se svou půvabnou partnerkou Lilií Khousnoutdinovou (33). Ta v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se na festival připravila, ale také prozradila, že jim rodinnou společnost dělá i Karlova první manželka Michaela.

Miliardář Karel Janeček vyrazil do Varů se svou partnerkou Lilií jako rodina s dětmi. "Přijeli jsme hlavně jako rodina i s dětmi, jsou tady s námi i dcery Karla a jejich máma Michaela, takže tady trávíme čas jako rodina," prozradila Lilia pro eXtra.cz s tím, že je filmový festival i skvělá a příjemná záležitost pro další pracovní inspirace. "Nicméně tady potkávám spoustu lidí z různých projektů a je to velmi příjemný způsob, jak dělat i nějaké pracovní pokroky."

Přijela jsem s jednou taškou

Dále uvedla, že rozhodně nepatří mezi známé osobnosti, které si vozí do Varů několik kufrů na každý den, stačila jí pouze jedna taška. "Přijela jsem s jednou taškou," řekla s úsměvem s faktem že si šaty, které vynesla, včetně doplňků, vypůjčila. "Udělala jsem si takový experiment, vše mám zapůjčené, takže jsem dnes zcela za jiného člověka." Dokonce si nepotrpí ani na dlouhé přípravy, které však byly v rámci festivalu výjimkou. "Přípravy trvaly asi dvě hodiny, což jsou za mě extrémní a dlouhé přípravy, běžně se připravuji pět a půl minuty," dodala.

Dohromady mají Karel s Lilií šest dětí. Dvě dcery, Viktorii a Amálku, má Karel z prvního manželství s bývalou manželkou Michaelou. Syna Karla Janise má s Mariem Mhadhbiovou. Lilia má z předchozího manželství syna Lea, s Karlem pak společně přivítali na svět dvě děti, dceru Isabelku a tříměsíčního syna Karla George.
Související články

Další články