Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lilia Khousnoutdinova o projevu Karla Janečka na Slavících: Vážím si ho, že se nebojí

Lilia řekla, že Karla Janečka vždy respektuje.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
projev

Partnerka matematika a podnikatele Karla Janečka (48) Lilia Khousnoutdinova (33) pořádala charitativní dražbu třetího dílu projektu s názvem Jsem žena, jsem kněžka. V projektu je spoluautorkou. Vydařený večer proběhl dva dny po vyhlašování ankety Český slavík 21, kde se Janeček v přímém přenosu rozhodl pronést svůj projev o očkování dětí. Lilia se nyní svěřila, co si o projevu svého muže myslí. Karel Janeček si stojí za tím, že "bylo potřeba udělat rozbušku."

Lilia Khousnoutdinova, spoluautorka projektu Jsem žena, tentokrát představila třetí díl s názvem Jsem žena, jsem kněžka, který poukazuje na duchovně a nábožensky působící ženy z naší historie. Součástí večera byla i charitativní dražba, které se ujal charismatický Marek Vašut. Jako vždy dražil s noblesou a vtipem a dokázal vybídnout přítomné až k částce 112 tisíc Kč, za kterou si pak neznámý kupec a dárce, který dražil anonymně přes svou asistentku, odnesl černobílou fotografii s Lilií Khousnoutdinovou, která představovala ženu mnoha profesí Alexandru David-Néel.

Ostatní fotografie se dražily formou obálkové metody a celková částka 155.333,- Kč bude rozdělena mezi Nadační fond Propolis 33, Debra a Slunce pro všechny.

Lilia podporuje svého partnera v dobrém i zlém

Na charitativní večer nedorazil Karel Janeček, který měl ve stejný čas své vlastní aktivity, konkrétně hudební festival Struny podzimu, což potvrdila jeho partnerka Lilia, která se také rozpovídala o jeho projevu o očkování dětí na Českém slavíku 21, jenž vyvolal vlnu nevole a mnoho zúčastněných osobností později vyjádřilo i svůj nesouhlas.

"Karel se nikdy nebál a za to si ho vážím. Neznamená to, že s ním ve všem souhlasím, vždy ho ale respektuji, o tom přece demokracie je. A partnerství je v dobrém i ve zlém," řekla Lilia Khousnoutdinova.

Bylo potřeba udělat rozbušku, říká Janeček

Karel Janeček se stal po projevu na Slavíku velmi vyhledávanou osobou a za svým projevem si stojí. "Bylo potřeba udělat rozbušku," řekl pro Reflex s tím, že se mohl v hlavním vysílacím čase nejsledovanější komerční stanice vyjádřit lépe, ale celkově projev splnil, co měl.

"Chtěl jsem říci pro 1,5 milionu diváků, že plošné očkování dětí je špatná věc, protože nechrání primárně děti," uvedl Janeček, který plošné očkování dětí naprosto zavrhuje. "Kdybychom začali plošně očkovat naše děti proti covidu, zasloužili bychom si vyhynout," tvrdí.


Související články

Další články