Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Šaty, které pomáhají: Lilia Khousnoutdinová neutrácí bezhlavě

Šaty, které pomáhají: Lilia Khousnoutdinová neutrácí bezhlavě
Zdroj: Extra.cz/Martin Procházka
+ Další 2 fotografie
celebrity

Není jenom krásná, ale i dobrosrdečná. Okouzlující Lilia Khousnoutdinová (33) vyrazila na premiéru muzikálu Fantom Opery v nádherných šatech, prostřednictvím kterých pomohla dobré věci! 

Miliardář Karel Janeček a jeho nádherná partnerka Lilia Khousnoutdinová jsou sice pracovně velmi vytížení, přesto si našli čas a v pátek večer spolu vyrazili na obnovenou premiéru muzikálu Fantom Opery. Jejich účast měla ale mnohem hlubší smysl, než jenom cestu za kulturou.

Janečkova partnerka totiž oblékla nádherné šaty, jejichž koupí pomohla dětem či jinak znevýhodněným osobám. Ty totiž vydražila během tiché dražby pro Nadační fond Be Charity.

"Muzikál Fantom Opery byl úchvatný. Děkuji Jiřímu Kalfarovi za nádherné šaty, které jsem úspěšné vydražila na podporu Be Charity a ve kterých jsem se cítila kouzelně celý večer," vyznala se Khousnoutdinová na svém instagramovém profilu a znovu tak dokázala, jak má velké srdce.


Lilia tak nevynesla jenom nádherné šaty s krajkami a ozdobným ornamentem kolem krku, ale přispěla na nadační fond Be Charity Barbary Nesvadbové, který už roky pomáhá nemocným dětem. To kvitoval i její partner Karel Janeček, který oblékl klasický oblek s motýlkem.


Související články

Další články