Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Lilia Khousnoutdinová a Tamara Klusová ukázaly unikátní fotky: Jsou to bohyně

+ Dalších 9 fotografií
VIDEO
Lilia Khousnoutdinová (31) není pouze manželkou miliardáře Karla Janečka (46), ale sama se věnuje zajímavých pracovním aktivitám. Jednou z nich je i charitativní projekt Jsem žena #jsembohyne. Kalendář podpořily také herečka Vanda Hybnerová (51) a moderátorka Emma Smetana (31). Co nám Lilia sdělila na večírku?

Na křtu charitativního projektu Jsem žena #jsembohyne se tento týden sešly známé osobnosti. Zajímavou akci připravovala i Lilia Khousnoutdinová (31), manželka miliardáře a filantropa Karla Janečka (46).

Lilia netají, že si práci na projektu užívala. "Neřekla bych, že to bylo těžké, ten projekt naopak krásně plynul. Šlo to jako po másle, občas jsme si museli trošku přivstat, byly to dlouhé hodiny, ale velmi jsem si to užila," prozradila eXtra.cz usměvavá Lilia, jejíž fotografii Karel vydražil za 73 tisíc korun. Částku nezvolil náhodně, jedná se o jeho oblíbené prvočíslo.

Dvojice za sebou má složité období. Janeček minulý rok v zimě oznámil rozvod s manželkou Mariem Mhadhbi, protože se rozhodl být už jen a pouze s Lilií. Žena tunisko-francouzského původu mu začala zle zatápět. Dokonce ho obvinila z násilí a únosu syna, soud ve Francii ale miliardář vyhrál.

Z lepších zítřků má radost i samotná Lilia, která Janečkovi v květnu 2018 porodila dceru Isabelu. "Všechno už se pomaličku řeší a uklidňuje, pravda a láska z mého pohledu vítězí. Doufám, že už konečně budeme mít klid a budeme si užívat klid, teplo rodinného krbu, děti a samozřejmě Vánoce," věří Khousnoutdinová.

Charitativní projekt dále podpořily herečka Vanda Hybnerová a moderátorka Emma Smetana (31). Na snímky z akce se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články