Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Válka v Like House: Zdrcená Nikol vrací úder. Tohle Datle radši ani nečti!

Nikol Martínková a Marek alias Datel už netvoří pár.
Zdroj: Se souhlasem Nikol Martínkové
+ Další 3 fotografie
Rozchod!

Influencer Marek, který je ve světě internetu známý jako Datel, už netvoří pár s přítelkyní Nikol Martínkovou. Stalo se tak poté, co se Marek stal jedním z účastníků reality show Like House. K celé situaci se vyjádřili oba dva prostřednictvím Instagramu a Youtube videa. 

„Chtěla bych vám oznámit, že už s Markem netvoříme pár,” napsala k poslednímu příspěvku influencerka Nikol Martínková. Ta v minulosti tvořila pár s influencerem a účastníkem reality show Like House Markem Valáškem, který je na internetu známý hlavně jako Datel. Ještě před několika dny, než celá show začala, přitom Nikol na sociální sítě psala, že mu v pořadu přeje štěstí a bude to pro oba dva zkouška. Jak se ukázalo, tak opravdu byla.

„Nikol jsem řekl, že nyní nedokážu být ve vztahu, že potřebuju být sám a je toho na mě moc,” řekl ve svém videu na YouTube Datel. Reagoval tak hlavně na účast v primácké reality show Like House, jíž je momentálně součástí a díky níž schytává ze všech stran mnoho negativních reakcí. Velmi diskutované bylo totiž jeho chování k jedné z dalších účastnic, Báře. Právě s ní si měl něco začít ještě v době, kdy byl s Nikol. 

„Poslední týdny pro nás byly psychicky extrémně náročné a tohle byl jak pro Marka, tak pro mě nejlepší krok k tomu, abychom se kvůli tomu všemu nestali nepřáteli,” uvedla dál Nikol v obsáhlém příspěvku.

Datel ve videu řekl, že Nikol dostávala kvůli jeho účasti a chování v Like House spoustu ošklivých zpráv. „Proto jeden z důvodů, proč jsem to chtěl ukončit, je ten, že ji do toho nechci zatahovat,” prozradil ve videu Datel a dodal, že se rozcházejí v dobrém, za což je moc rád. Jak se bude po této celé události vyvíjet jeho vztah s Bárou v reality show Like House, je zatím nejasné.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy