Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Like House 2 ukázal znělku! Agátu a spol. uvidíte ve vile už v pondělí

Premiéra reality show LIKE HOUSE 2 se blíží. Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima SHOW očekávaná druhá série populárního pořadu LIKE HOUSE 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou.

Každodenní život influencerů ve vile bude i tentokrát plný výzev a úkolů, které soutěžící dostanou za hranu své komfortní zóny a v nepříjemných a náročných situacích odhalí svůj pravý charakter.

„Ve druhé řadě chceme ještě více posílit prvek soutěžení a ukázat influencery ze všech úhlů pohledu. Nově například budeme zadávat i týdenní výzvy, které budou časově náročnější a složitější. Poslouží nám k tomu i delší, čtyřicetiminutová stopáž pořadu,“ doplňuje Pavel Nosek. Dění ve vile zpestří i celá řada hostů z řad zpěváků, herců, sportovců, influencerů a dalších veřejně známých osobností.

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima SHOW každý všední den ve 22.00.

Související články

Další články