Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Like House 2: Agáta Hanychová zabojuje vedle Sebevraždy i výstředního vizážisty

Nová parta influencerů.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Druhá řada reality show Like House 2 představí novou partu soutěžících, ale také vilu, kde se vedle sedmi mladých influencerů bude objevovat i Agáta Hanychová. Diváci tak budou po dobu tří měsíců sledovat jejich každodenní život, který nově nabídne i noční show. Tohle jsou influenceři, kteří se v Like House 2 objeví.

Česká reality show Like House, formát, který na jaře letošního roku zaznamenal u mladých diváků a uživatelů sociálních médií obrovský ohlas, pokračuje. V druhé řadě se představí nová parta influencerů, nová vila i nová noční show.

Nepotřebuji vyhrát, žádné zbraně připravené nemám

Ve vile bude 8 influencerů v čele s Agátou Hanychovou. "Bude to výzva… Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma," směje se Agáta Hanychová a dodává: "Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do Like House prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuju vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat."

Nová parta influencerů v čele s Agátou Hanychovou

Společně s Agátou Hanychovou do vily nastoupí Freescoot, Holka z Letný, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samake, Kristal Shine, Sebastian Šikl a Ela Yababy. Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Novinkou bude každodenní noční pořad Like House 2 night show, který rozehraje další příběhy a ukáže dění ve vile pod rouškou noci. Like House 2 odstartuje 25. října.

Související články

Další články