Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Like House: Drsný střet Adama Kajumiho a Datla. Dusno, křik a urážky

Like House: Drsný střet Adama Kajumiho a Datla. Dusno, křik a urážky
Zdroj: Se souhlasem TV Prima, koláž eXtra.cz
like house

Dnes v 17.15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.

V dnešní epizodě Like House dojde k dlouho očekávanému střetu Adama a Datla! Adam totiž během víkendu, kdy influenceři z vily odjíždějí, ve svém live streamu prohlásil, že byl u toho, když mělo dojít k intimnímu kontaktu Datla a Barči. 

"Já tam u toho byl, takže… Datel se hrozně vzteká, ale kdyby ty věci nedělal, tak to nikdo nepíše. Lék na to, aby to nepsali, je to nedělat."

Impulzivního Datla výstup Adama naštval a natočil několik reakčních videí. Když se pak všichni v pondělí ráno sešli ve vile, nastoupil Datel na Adama a došlo k velké hádce. 

"Přijde ti normální takhle lhát na internetu? Jseš na sebe pyšnej? Nenávidí tě celej národ. Jseš spokojenej? Jseš úplná nula, ulhaná nula, krysa ulhaná. Zklamal jsi mě na plný čáře," křičel Datel na Adama. 

"Datle, v těch dílech to bude. Nedělej si to horší," reagoval Adam. Vyhrocenou situaci svým komentářem trefně shrnul Tomi.

 "U tebe, Adame, byla blbost, žes to v tom live streamu řekl. Byla to chyba. Tím, že to Datel řeší a zveličuje, tak se o to lidi budou ještě víc zajímat a bude se do toho zamotávat. Kdyby to nechal bejt, tak se nic neděje…"

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy