Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lidský Ken Rodrigo Alves se připravuje na proměnu: Chce ženské přirození a porodit dítě

Lidský Ken Rodrigo Alves se připravuje na proměnu: Chce ženské přirození a porodit dítě
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Lidský Ken Rodrigo Alves udělal zásadní změnu. Mění se totiž na Barbie a přejmenoval se tak nově na Jessicu. To ale není jediná novinka, kterou na sebe Jessica prozradila. Ráda by se totiž stala matkou vlastního dítěte. Proto se nyní chystá na několik dalších operací, které jí splní její sen.

"Vyvíjel jsem se jako člověk a lidská bytost. Narodil jsem se jako transgenderová žena," svěřil se bývalý Rodrigo Alves, který se nyní přejmenoval na Jessicu. V rozhovoru pro Daily Mail prozradil, že celá léta bojoval s tím, že se vždy cítil jako žena. Už v dětství si totiž oblékal dívčí šaty a hrál s panenkami.

Chce být rodičem

Šestatřicetiletá televizní hvězda se kromě svých rozporuplných pocitů v minulosti svěřila i ohledně své budoucnosti. Jessica se totiž chystá stát matkou. "Chtěla bych mít miminko. Představuji si, jak se o něj starám. Chci mít také po boku někoho, kdo mě bude milovat a přijme mě takovou, jaká jsem" řekla Jessica.

Čeká ji dlouhá cesta

Aby si mohla splnit svůj sen, musela však podstoupit několik náročných operací za stovky tisíc liber. Například si nechala zvětšit prsa, užívala hormony a odstranila Adamovo jablko na krku. "Stále ale potřebuji další dvě nebo tři operace, abych dokončila svůj přechod," objasňuje lidská Barbie a dodává, že se jako žena cítila už od svých tří let.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy