Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lidská zrůdnost: Šílenou jízdou ohrožoval život miminka v inkubátoru a natáčel se u toho

Domažlicko
Absolutní bezohlednost předvedl teprve osmnáctiletý mladík, který se jen tak z legrace předháněl se sanitkou, která měla zapnuté majáky. Situace byla o to horší, že sanita převážela pár hodin staré miminko, které se narodilo předčasně a muselo být převezeno z domažlické nemocnice do plzeňské.

Bezohledný řidič ohrozil život nemocného miminka, které bylo převáženo v inkubátoru do plzeňské nemocnice.

„V sanitce byl i tým z neonatologie – lékařka a sestra, které se vzadu staraly o malého pacienta. Záchranáři se snažili jet tak, aby byl převoz co nejbezpečnější,“ sdělila pro TN.cz mluvčí záchranářů Mária Svobodová. Jenže potom sanitku začal nesmyslně předjíždět mladý řidič. „Dojelo nás černé audi, já jel v tu chvíli se zapnutými majáky velmi rychle, přesto nás auto několikrát předjelo – minimálně dvakrát na plné čáře. Pak někde počkal, vyjel, znovu nás předjel a pak odbočil někam doleva. Vysloveně si s námi hrál,“ sdělil nepochopitelné chování řidič sanitky.

Mladík v černém audi si zuřivou jízdu natáčel na mobil a poté umístil na sociální síť. Místo pochvalných komentářů, jaký je „machr“ přišla ale studená sprcha v podob kritiky, a tak video i svůj profil raději smazal. To ale ničemu nepomohlo, záběry se dostaly do rukou policie, která se nyní případ řeší. „Oznámení jsme přijali a předáme to kriminalistům v Domažlicích,“ řekla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Podle Krimi Plzeň s ním jelo ještě několik jeho kamarádů. Zběsilý řidič tedy velmi ohrožoval jak život svůj, svých kamarádů, ale i celé posádky záchranky včetně miminka.

Mohlo by vás zajímat

Další články