Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lidská hloupost nezná mezí: 30 fotek šílenců, kteří si hrají se smrtí

Zdroj: Facebook
+ Dalších 29 fotografií
fotogalerie
Jsou to už desítky dlouhých let, co Albert Einstein řekl, že jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost, u té první si však nebyl jist. Za jeho časů však neexistovaly sociální sítě, a tak se lidé nemohli svou hloupostí či hloupostí ostatních tolik chlubit. Dnes je tomu jinak a Einstein by nestačil zírat.

Říká se, že nevadí, když je člověk hloupý, stačí, aby si uměl poradit. Toto rčení se sice dá považovat za pravdivé, pokud se však hlupák rozhodne poradit si po svém, občas to vede i k situacím, které by ho mohly připravit o život. Pokud si například člověk postaví dva žebříky na sebe, aby dosáhl na místo, které by bylo pouze s jedním žebříkem těžko dostupné, koleduje si o pořádný malér.

Napadlo by vás zapálit si cigaretu v místech, kde by se kouřit nemělo nebo vystrčit hlavu z okna, nad kterým visí několik dlouhých a špičatých rampouchů? Osoby v galerii napadly i mnohem horší věci a u některých je skutečný zázrak, že jsou ještě naživu. Podívejte se v galerii na hlupáky, kteří mají zřejmě víc štěstí než rozumu.

Související články

Další články