Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

LIDSKÁ CHAMTIVOST NEZNÁ MEZÍ! Fenka Hana už nemohla rodit, množitel ji vykopl na ulici!

To je smutný příběh…
+ Dalších 12 fotografií
Kde je poptávka, tam je nabídka, a proto se Hana dostala do nesnází poté, co už nemohla rodit levná štěňátka bez papírů původu.

Hana je fenka anglického buldoka, která byla nalezena organizací OZ FRBUL vyhozená a s ní další 4 fenky, které dosloužily. Život množitelské fenky měla vepsaný do tváře, těla a bohužel i psychiky.

Vyhublá, poraněná, vytahané mléčné žlázy a neskutečný smutek v očích, přesně tak působila Hana při nalezení. Byl obrovský problém najít okamžitě dočasnou péči pro 5 nalezených psů. Hana dočasnou péči měla, ale ne na dlouho, paní, která měla mít Hanu v dočasné péči, si to nejspíše představovala jako procházku růžovým sadem. Po pár hodinách bylo všechno jinak a Hanu nechala na veterinární klinice s tím, že dočasná péče okamžitě končí.

Dobří lidé se ale opět našli a Hana se dočkala opravdové dočasné péče. Komplexní diagnóza Hany potvrdila zlé životní podmínky. Zcela určitě žila v kleci, obroušené zoubky, nateklé a zdeformované tlapky od „podlahy“ v kleci. Oděrky po celém těle,vytahané mléčné žlázy, nemocné oči, uši a také cysty na děloze.

Prvotní testy dokonce ukázaly problém se zadníma nohama. Tím, že se jí několik let nikdo nevěnoval a neměla skoro žádný pohyb, se zjistilo, že její jablíčko v koleni je úplně mimo kloubový důlek. Hana podstoupila 19. 7. 2016 operaci, která dopadla dobře a Haně se zřetelně ulevilo.

Haně hodně pomohla právě dočasná péče u pečovatelky Tatiany, kde se naučila, k čemu je gauč, že lidi umí i pohladit a krásně zvládla hygienu. Je to opravdu buldočí dáma se vším, co k tomu patří. Haně se povedla ještě jedna úžasná věc, a to proměnit svoji dočasnou péči u Tatiany na svůj opravdový a trvalý domov.

Mohlo by vás zajímat

Další články