Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

LIDSKÁ CHAMTIVOST NEZNÁ MEZÍ! Fenka Hana už nemohla rodit, množitel ji vykopl na ulici!

To je smutný příběh…
+ Dalších 12 fotografií
Kde je poptávka, tam je nabídka, a proto se Hana dostala do nesnází poté, co už nemohla rodit levná štěňátka bez papírů původu.

Hana je fenka anglického buldoka, která byla nalezena organizací OZ FRBUL vyhozená a s ní další 4 fenky, které dosloužily. Život množitelské fenky měla vepsaný do tváře, těla a bohužel i psychiky.

Vyhublá, poraněná, vytahané mléčné žlázy a neskutečný smutek v očích, přesně tak působila Hana při nalezení. Byl obrovský problém najít okamžitě dočasnou péči pro 5 nalezených psů. Hana dočasnou péči měla, ale ne na dlouho, paní, která měla mít Hanu v dočasné péči, si to nejspíše představovala jako procházku růžovým sadem. Po pár hodinách bylo všechno jinak a Hanu nechala na veterinární klinice s tím, že dočasná péče okamžitě končí.

Dobří lidé se ale opět našli a Hana se dočkala opravdové dočasné péče. Komplexní diagnóza Hany potvrdila zlé životní podmínky. Zcela určitě žila v kleci, obroušené zoubky, nateklé a zdeformované tlapky od „podlahy“ v kleci. Oděrky po celém těle,vytahané mléčné žlázy, nemocné oči, uši a také cysty na děloze.

Prvotní testy dokonce ukázaly problém se zadníma nohama. Tím, že se jí několik let nikdo nevěnoval a neměla skoro žádný pohyb, se zjistilo, že její jablíčko v koleni je úplně mimo kloubový důlek. Hana podstoupila 19. 7. 2016 operaci, která dopadla dobře a Haně se zřetelně ulevilo.

Haně hodně pomohla právě dočasná péče u pečovatelky Tatiany, kde se naučila, k čemu je gauč, že lidi umí i pohladit a krásně zvládla hygienu. Je to opravdu buldočí dáma se vším, co k tomu patří. Haně se povedla ještě jedna úžasná věc, a to proměnit svoji dočasnou péči u Tatiany na svůj opravdový a trvalý domov.

Mohlo by vás zajímat

Další články