Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lidl stahuje konopný olej s THC: Nabíhám do obchodu a beru paletu, vtipkují lidé

Zdroj: Pixabay
Tekutá mařena

Čeští milovníci olejů pozor. Společnost Lidl musí stáhnout z prodeje Bio konopný olej značky Vita D´or, který je lisovaný za studena. Zjistilo se, že produkt obsahuje zvýšený obsah látky THC. Po požití by se tak mohly dostavit nepříznivé zdravotní účinky. Pod zprávou na oficiálních stránkách potravinového řetězce se ihned vyrojilo přes sto komentářů.

Češi jsou národ vtipálků, a tak reakce na konopný olej s THC na sebe nedaly dlouho čekat. "Už dlouho jsem se tolik nebavil jako při včerejším vaření," napsal jeden z komentujících. "To si tak ráno uděláš fresh salát s kapkou oleje a seberou ti řidičák," přidal se další.

Podle informací Lidlu by se po požití konopného oleje mohly dostavit pocity únavy či střídání nálad. Pokud tento produkt máte doma, raději ho ani neotvírejte a vraťte výrobek zpátky obchodu. Jak je vidět, varování řetězce lidi neodradilo, ba naopak. Na Facebooku se rozjela diskuze, kde se dá olej ještě sehnat.

Velká poptávka

"Nabíhám do Lidlu a beru paletu!" "Kde se dá ještě sehnat?" Dokonce se na sociálních sítích rozjel odprodej. "Pokud má někdo jeden, kterého se chce zbavit, šup sem s ním. Odkoupím, náladová a unavená jsem i tak, horší už to nebude," zavtipkovala jedna z komentujících.


Související články

Další články