Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Lidem vadí luxus Zuzany Belohorcové: Takhle drsně moderátorka reaguje na odporná slova

+ Dalších 12 fotografií
zloba
Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (42) už nějakou dobu žije se svým manželem a dětmi na Floridě, ale sem tam se ukáže v Čechách. Pohledná Zuzana ráda prezentuje svůj život na sociálních sítích. Život Zuzany je na hony vzdálený oproti těm, které vede spousta žen v Česku. To možná způsobilo pozdvižení na sociálních sítích, kde se ženy drsně opřely do Belohorcové.

„Milá Zuzko, vůbec nepochybuji, že jste dobrá máma, ale sleduji vás dlouho a nezlobte se za upřímnost,“ začala velmi jemně paní, které vadí okázalý životní styl Zuzany Belohorcové. Další řádky už tak přívětivé ale nebyly.

„Prezentace vaší rodiny a dětí není zdravá. Alespoň na mě to působí povrchně a přehnaně. Vaše prezentace už působí na moji osobu trapně. A není to závist,“ dodala. Zuzana ale na rozdíl od jiných celebrit hanlivé komentáře nemaže.

Navíc se s dotyčnými snaží najít rozumnou řeč. Ne vždy je to ale snadné. „To, jak prezentuji svůj život a lásku ke své rodině a dětem, je jenom moje osobní věc. Dám vám jednu dobrou radu. Stačí nesledovat. Hodně štěstí,“ odpověděla bývalá moderátorka.

Zuzana bere podobné věci s nadhledem a raději se věnuje rodině. Ve svých dvaačtyřiceti letech rozhodně nevypadá jako vyčpělá máma od dvou dětí. Nedávno nafotila s fotografem Filipem Matušinským, se kterým si skvěle rozumí, řadu žhavých fotek.

Belohorocová už není nejmladší, ale postavu má naprosto perfektní. Tak nějak tušíme, že na nahou Zuzanu se bude moct koukat i v padesáti. V galerii si můžete prohlédnout nové fotky Zuzany, kde jí to neskutečně sekne.

Mohlo by vás zajímat

Další články