Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Ewa Farna vzala do nového klipu Jágra i Kluse. A co dál?

+ Dalších 8 fotografií
Ewa Farna představila veřejnosti nový klip k songu Na ostří nože. Do klipu naroubovala hodně zajímavé lidi. Vedle Jirky Mádla nebo Libora Boučka se mihne také Jaromír Jágr.

„Objevují se tam lidé, které mám ráda, které obdivuji nebo jsou mi inspirací, neměli problém se z čistého kamarádství objevit v mém klipu, nic neřešili. Je to pro mě obrovská pocta, velká podpora a splnění snu. Chtěla jsem lidi nakazit pozitivní atmosférou, vykouzlit jim úsměv na tváři a v dnešní době rozdělování na ně dýchnout pocit, že to jde i spolu, i když to třeba každý děláme jinak. Ukázat, že nejsme na ostří nože, naopak a nemáme problém se i v tom našem malém rybníčku podpořit namísto uzurpování si té své pozice,“ říká Ewička o novém klipu.

Klip by neměl být postaven na Jágrovi, ale když už máte vedle sebe sportovní legendu, je třeba z toho vytřískat maximum. „Jaromír Jágr je pro mě naprostou ikonou v respektování svého soupeře, a i když se v podstatě na ledě pohybuje na ostří, lidsky působí neuvěřitelně vyrovnaně a vychází i s protivníkem s velkým klidem a nadhledem. Do té tematiky se hodil naprosto skvěle a jsem neuvěřitelně vděčná a dodnes se snažím vzpamatovat z toho, že do toho šel,“ usmívá se Ewa.

Velká hudební oslava pro Ewu vypukne 11. listopadu v pražském Fóru Karlín. Ewa chce ve velkém stylu oslavit 10 let na scéně. Na ten den připravuje zatím svůj největší koncert, který bude průřezem její dosavadní kariéry, a naživo zazní hity jako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Boží mlejny melou, Ticho, Leporelo, premiérově zcela nové písničky, ale i tolik oblíbené covery od Adele či Whitney Houston. Fanoušci se mohou těšit nejen na velkolepou show, ale také na mnoho hostů.

Související články

Další články