„Objevují se tam lidé, které mám ráda, které obdivuji nebo jsou mi inspirací, neměli problém se z čistého kamarádství objevit v mém klipu, nic neřešili. Je to pro mě obrovská pocta, velká podpora a splnění snu. Chtěla jsem lidi nakazit pozitivní atmosférou, vykouzlit jim úsměv na tváři a v dnešní době rozdělování na ně dýchnout pocit, že to jde i spolu, i když to třeba každý děláme jinak. Ukázat, že nejsme na ostří nože, naopak a nemáme problém se i v tom našem malém rybníčku podpořit namísto uzurpování si té své pozice,“ říká Ewička o novém klipu.

Klip by neměl být postaven na Jágrovi, ale když už máte vedle sebe sportovní legendu, je třeba z toho vytřískat maximum. „Jaromír Jágr je pro mě naprostou ikonou v respektování svého soupeře, a i když se v podstatě na ledě pohybuje na ostří, lidsky působí neuvěřitelně vyrovnaně a vychází i s protivníkem s velkým klidem a nadhledem. Do té tematiky se hodil naprosto skvěle a jsem neuvěřitelně vděčná a dodnes se snažím vzpamatovat z toho, že do toho šel,“ usmívá se Ewa.

Velká hudební oslava pro Ewu vypukne 11. listopadu v pražském Fóru Karlín. Ewa chce ve velkém stylu oslavit 10 let na scéně. Na ten den připravuje zatím svůj největší koncert, který bude průřezem její dosavadní kariéry, a naživo zazní hity jako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Boží mlejny melou, Ticho, Leporelo, premiérově zcela nové písničky, ale i tolik oblíbené covery od Adele či Whitney Houston. Fanoušci se mohou těšit nejen na velkolepou show, ale také na mnoho hostů.